Maminka.czMóda

GALERIE: 50 nejstylovějších tunik a kimon na letošní léto

Dita Mrázková 5.  7.  2021
Že máte na cesty sbaleny troje plavky, ale tuniku žádnou? Tak to rychle napravte! Letní přehozy přes plavky jsou nepostradatelným doplňkem.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Každé z nás se určitě nechce u vody donekonečna převlékat. Když k tomu musíte kromě svých svršků sbalit i dětskou plážovou tašku, pak už není moc času nazbyt. Proto jsou tuniky či kimona ideální variantou nejen pro maminky.

VIDEO: Outfity k vodě

Můžete v nich vyrazit na lehký oběd, posedět na lavičce se zmrzlinou i přejet do apartmánu. Unosíte je ale nejen přes den, tento multifunkční doplněk je vhodný i na večerní korzování městem nebo na večeři pod širým nebem.

Někteří výrobci plavek nabízí i sety, kdy jsou  plavky s tunikou ve stejném stylu, praktickou vychytávkou jsou i tuniky z rychleschnoucího materiálu. Díky svému vzdušnému materiálu i pestré škále barev a vzorů jsou letním "must have".

Léto s bříškem: Inspirujte se v naší velké galerii těhotenských plavek
Vzhůru s dětmi na pláž! Víme, jaké plavky letos frčí
Plavkové trendy 2021: Zářivé barvy, tropické květiny, průstřihy a vysoké kalhotky
Témata: Galerie, Cestování, Maminka cestuje, Móda, léto, Tuniky, Apartmán, Tunika, Doplňky, Zmrzlina, Bonprix, Plavky, Přehoz, Letošní léto, Večeře, Styl, Buffa, Korzo, Oblečení a móda na Heureka.cz
Mohlo by vás zajímat