Maminka.czGalerie

V 96 letech hvězdou sociálních sítí! Se svým vnukem si tahle babička vtipnými kostýmy získala miliony fanoušků

Simona Formánková 15.  10.  2022
Být hvězdou internetu a sociálních sítí je v posledních letech parketou převážně mladých lidí. Američan Ross Smith se svojí babičkou však boří všechna tato zažitá klišé. Společně vymýšlí bláznivá videa, fotí se v legračních kostýmech a získávají si tak miliony fanoušků po celém světě. Jasně dokazují, že věk je jenom číslo!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Ross Smith se svojí šestadevadesátiletou babičkou Pauline Kana jsou vskutku neotřelá dvojce influencerů. Ve svých videích zkouší bláznivé věci, utahují si z ostatních a dobírají si jeden druhého. A že to jejich fanoušky neskutečně baví, je více než jasné. Na Instagramu jejich profil sleduje více než dva a půl milionu lidí.

VIDEO: Neměli žádné fotografie ze svatby, tak se po 60 letech znovu vzali

 

Jejich společná profesní dráha začala přitom naprostou náhodou. V roce 2013, když chodil Ross ještě na univerzitu v Daytonu, si jen tak natáčel, jak hraje s babičkou basketbal. Protože je Pauline velmi energická dáma, hrou se spíše bavila a navíc ji doplňovala vtipnými hláškami. A to si nemohl Ross nechat pro sebe. Video sestříhal, umístil na sociální sítě a předpokládal, že pobaví i někoho dalšího. To, co se stalo po jeho zveřejnění, však nečekal ani ve snu. Klip měl během krátké chvíle stovky sdílení a statisíce shlédnutí. 

Fanoušci si tuto dvojici okamžitě zamilovali. Jejich videa jsou populární na mnoha sociálních sítích, jako je například Instagram nebo TikTok. Není divu, vždyť Pauline je na svůj úctyhodný věk neskutečně aktivní a každý šílený nápad svého vnuka vítá s úsměvem. Podívejte se do galerie, že ti dva se spolu rozhodně nikdy nenudí!

Témata: Galerie, Rodina, Instagram, Babička, Fotografie, Sociální sítě, internet, TikTok, Kostým, Vtip, šití, Klip, vnuk, Ross, Basketbal, Milión, Kos, Paulin, Dama, Parketa, Kano, Senzace