Maminka.czGalerie

GALERIE: Americká Moderní popelka Hilary Duff zveřejnila fotky z domácího porodu. Podívejte se na dojemné snímky

Simona Formánková 15.  7.  2021
Hilary Duff není v mateřské roli žádný nováček. V březnu letošního roku přivedla na svět své třetí dítě. Holčička Mae se narodila doma a známá americká herečka se nyní rozhodla podělit o intimní fotografie ze svého krásného dne i se svými fanoušky na Instagramu.

Hilary Duff se u českých diváků se zapsala do podvědomí hlavně romantickou komedií Moderní popelka. Teď od pracovních povinností upustila a naplno se věnuje své rozrůstající se rodině. K synovi Lucovi a dceři Banks přibyla do party další holčička. Ta dostala krásné jméno Mae James Bair. 

Herečka se rozhodla rodit v soukromí domova a příchod malé Mae na svět nechala i zdokumentovat. Nyní se s těmito intimními fotografiemi pochlubila i na sociálních sítích. Oporou jí byl během porodu nejen její manžel Matthew Koma, ale také maminka a dula Molly. "Máma dělala svačinky a s velkým nervózním úsměvem sledovala, jak její vlastní dítě přivádí na svět její vnouče," napsala k fotografiím o přítomnosti své maminky herečka. 

Nakonec ocenila všechny maminky za jejich náročnou práci s dětmi, kterou ona sama moc dobře zná. "Je to náročné. Ať žena přivádí na svět dítě jakýmkoli způsobem. Od těhotenství přes císařský řez, porod doma nebo v porodnici, dlouhou cestu kojení až po výchovu malých dětí, aby z nich vyrostly zodpovědní, laskaví lidé, kteří stojí na vlastních nohách. Je to opravdu náročné, zdlouhavé, magické dobrodružství. Tak na zdraví všemohoucí matky," zakončila svůj emotivní příspěvek Hilary. 

Video: Jak poznat začátek porodu?

Patří dítě pouze k mámě? Tito slavní tatínci své děti vychovali sami, podívejte se do galerie!
Poznali byste je? Robbie Williams, Hugh Grant či Adele jako děti
Témata: Porod, Slavné maminky, Galerie, Instagram, Domácí porod, Fotografie, Sociální sítě, Popelka, Hilary Duff, Fotka, Herečka, Mae, Hilar Duff, Hilar, Luco
Mohlo by vás zajímat
RECEPT: Pórková polévka s cizrnou. Dopřejte si dobrotu plnou vitamínů
Formánková Simona
Recepty
Čtyřnásobná máma to dokázala. Bojovala s nadváhou, teď je z ní úspěšná trenérka!
Procházková Simona
Galerie
RECEPT: Hermelínové kapsy na žampionech. Zapečená smetanová dobrota!
Formánková Simona
Recepty
Pojišťovny budou hradit umělé oplodnění ženám až do 40 let. Navíc proplatí mražení vajíček po onko léčbě
Procházková Simona
Zdraví žen
Proč nám děti lžou? Máme pro vás 7 nejčastějších důvodů lhaní předškoláků
Láchová Michaela
Časopis Maminka
Případ ztracené Julie by měl být ponaučením! Máme pro vás 4 základní pravidla pro dobrodružné výpravy přímo od lesníků
redakce
Praktické rady