Maminka.czGalerie

GALERIE: Binec v dětských pokojíčcích. Přesvědčte se, že v tom nejste sami

Simona Procházková 22.  10.  2021
Otevíráte pravidelně dveře dětského pokoje s povzdechem a slovy „ach jo, tady to zase vypadá?“ Pokud se denně rozčilujete nad neuvěřitelným chaosem, který samozřejmě budete zase uklízet hlavně vy, možná vás trochu uklidní a pobaví naše galerie fotek, které dokazují, že nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř. Podívejte se.

Jak udržet dětský pokoj aspoň chvíli uklizený, to je věčné dilema mnoha rodičů. Děti dokážou vytvořit neuvěřitelný nepořádek doslova během chvilky, a co víc, s potěšením si v něm libují. Co pak najdete na jedné hromadě? Třeba naházené knížky, hračky, kousky oblečení, pastelky, zbytky svačin, nedokončená díla z lega, modelínu, švihadlo na tělocvik, hokejku na florbal nebo třeba tenisovou raketa, výkresy, kameny z vycházky, ohryzky od jablek, hrnečky od kakaa a tak dále... Malým divochům (a většinou ani dospívajícím školákům) to nijak zásadně nepřekáží. Dokážou se nad všudypřítomný nepořádek obdivuhodně povznést a často to vypadá, že ho snad ani nevnímají.

VIDEO: Vytvořte se Školou šití dětem vlaječky do pokojíčku

Úklid je totiž přeci děsná nuda a proč vlastně všechna ta auta, panenky, stavebnice nebo zmuchlané mikiny uklízet a někam ukládat, když je zase za chvíli můžu potřebovat? A proč odnášet použité skleničky do kuchyně, vždyť tady nikomu nevadí.

Patříte mezi pořádkumilovné rodiče, které vytáčí doběla nehorázný binec a chaos, který vaše ratolesti vyprodukují, a konflikty kvůli úklidu jsou u vás doma na denním pořádku? Snažte se zůstat nad věcí, nezapomínejte, že děti mají obvykle jiné představy o pořádku než my, rodiče, a prohlédněte si fotky v naší galerii, třeba vás aspoň trochu uklidní.

Témata: Rodina a vy, Galerie, Děti, Rodiče, Instagram, Fotografie, Dětství, Dětské pokoje, Lego, Chaos, Fotka, Povzdech, Dětský pokoj, Pokoj, Binec, Dětský pokojíček, Pokojíček
Mohlo by vás zajímat
Sedminásobná máma, ekonomka Markéta Šichtařová: Poslednímu těhotenství jsem se nejvíc divila já sama!
Víchová Tereza
Slavné maminky
Na fotkách je vidí celý Londýn: Dost nerealistických očekávání, za své tělo po porodu se nestydíme!, říkají odvážné maminky
Mrázková Dita
Po porodu
Cítí se být mužem, ale porodil dítě. Transgender pár ukázal odvážné porodní fotky!
redakce
Porod
Manžel si děti přál, já byla trochu sobeček, přiznává novopečená maminka Patricie Pagáčová
Láchová Michaela
Rozhovor
Herečka Eva Josefíková je maminkou. A miminko má neobvyklé jméno
Víchová Tereza
Slavné maminky
Nechce se vám v noci vstávat k miminku? Nechte se inspirovat trikem téhle maminky!
Novák Matějková Markéta
Miminko
Autismus u dětí: Pozor na první příznaky již u kojenců a batolat
Machová MartinaProcházková Simona
Autismus
Dojemné, syrové, lidské. Nahlédněte do největší galerie porodních fotek!
redakce
Porod
Intimněji už to nejde: Dítě se poprvé podívalo na svět přímo přes plodové obaly!
Zenklová Veronika
Porod