Maminka.czGalerie

GALERIE: Být mořskou pannou, monstrem nebo umět létat? Těmhle dětem jejich fotky musí každý závidět!

Simona Formánková 4.  9.  2021
Jedenapadesátiletý John Wilhelm je pyšným otcem čtyř dětí. Jako každý rodič je rád fotí a vytváří jim fantastické vzpomínky. Jako ředitel IT firmy se zájmem o 3D obrázky se rozhodl spojit svoji vášeň pro focení s prací, a vytváří tak naprosto jedinečné fotografie.

Dětský svět a hlavně jejich fantazie je plná neomezených možností. O tom ví své čtyřnásobný otec John Wilhelm. Ten fantazii svých dětí rozhodně nebrzdí, právě naopak. Díky neobvyklým fotografiím svým potomkům vytváří nejen perfektní vzpomínky, ale také naprosto geniální svět, ve kterém nic není nemožné. 

Hlavními aktéry jsou právě jeho děti. A ty mají velké množství snímků, které jim jejich vrstevníci mohou opravdu závidět. Kdo by se nechtěl v dětství stát alespoň na okamžik mořskou pannou, obávaným monstrem nebo nechtěl umět létat? "Myslím, že je to hlavně tím, že jsem jako dítě hodně koukal na televizi a byl vášnivým hráčem video her," odpověděl Wilhelm webu boredpanda.com na dotaz, kde bere inspiraci pro své fotografie.

Podívejte se do galerie, že inspirace má opravdu dost a snímky, které díky jeho kreativitě vznikají, jsou více než povedené. Můžete dokonce nahlédnout i pod pokličku celé tvorby a podívat se, jak tyto fotografie vznikají. 

Témata: Děti, Galerie, Instagram, Sociální sítě, Fotografie, Slavní tatínci, Mořská panna, Monstrum, Fotka, Focení, Obrázek
Mohlo by vás zajímat
Marie Doležalová má syna, na svět přišel nečekaně. Jak se jmenuje?
kog
Slavné maminky
Nejkrásnější fotky porodů? Vyhrála holčička koukající na novorozeného bratra
Wallerová Radka
Porod
Intimněji už to nejde: Dítě se poprvé podívalo na svět přímo přes plodové obaly!
Zenklová Veronika
Porod
Tohle musíte vidět! Intimní, syrové i dojemné fotografie z porodů
Zenklová Veronika
Porod
Dojemnější fotku jste neviděli! Náhradní matka doma porodila syna nové rodině
kog
Porod