Maminka.czGalerie

GALERIE: Děti mají často fakt šílené nápady. Tyhle fotky vás dostanou!

Simona Procházková 10.  10.  2021
Máte někdy vašich zlatíček a jejich nápadů až nad hlavu? Pokud vám už hrozí nervový tik a dětský křik, hádky a neuvěřitelné, většinou lehce destruktivní výmysly, které se zrodí v jejich hlavičkách a neváhají je realizovat, vám zvedají tlak do rizikových výšin, prohlédněte si naši galerii. Možná zjistíte, že by mohlo být ještě hůř.

Rodiče své děti nade vše milují a snesli by jim modré z nebe. Ano, za své ratolesti byste bez váhání položili vlastní život, to se ovšem nijak nevylučuje s tím, že se z jejich nápadů a neutuchající energie občas potýkáte s pořádnou migrénou a srdeční tep máte téměř neměřitelný.

GALERIE: Rodičovství jako náročná disciplína. Podívejte se, jaké úsměvné situace přináší

Nikdo nás snad nedokáže tak spolehlivě "vytočit" jako naše děti. Přepadají vás někdy myšlenky na to, jak by bylo pěkné, kdyby existovaly i noční školky? Jsou dny, kdy byste své děti už pár chvil po vyzvednutí z družiny nejraději vrátili zpátky? Prohlédněte si naši fotogalerii, třeba vás trochu zklidní a budete nevyzpytatelné každodenní "zážitky" zvládat s větším nadhledem.

Témata: Děti, Rodina a vy, Galerie, Instagram, Rodičovství, Fotografie, Dětství, Zlatíčko, Šílený nápad, Tik, Nápad, Dětský křik, Fotka, Výmysl
Mohlo by vás zajímat
Maminka roku: Čekala holčičku a věděla, že nepřežije!
Procházková Simona
Maminka roku 2020