Maminka.czKrása a styl

GALERIE: Do žabek! Z těchto letních kousků nejen k vodě si určitě vyberete

Dita Mrázková 10.  6.  2021
Asi bychom těžko našli někoho, kdo nemá aspoň jedny. Žabky – původně obuv na pláž a k bazénu – už jsou k sehnání i elegantní. Vyberte si v naší velké galerii nejoblíbenějších letních bot.

Léto je za dveřmi a po jaru, které počasím právě příjemné nebylo, můžeme skočit rovnou do letních botek. Žabky jsou ideální nejen k vodě, dá se v nich vyběhnout i na pískoviště, na nákup, ideální jsou i na zahradní party.

VIDEO: Jaké kabelky jsou trendy na jaro a léto?

Každá máma ví, jak je důležité cítit se pohodlně. Ty tam jsou časy, kdy jsme vydržely pro krásu trpět na „šteklech“ a „jehlách“ v domnění, že pár centimetrů navíc nám přidá na kráse. Vypadat dobře můžeme i v žabkách. Hodí se k nim totiž nejen šortky nebo plavky, dobře vypadají i s dlouhými letními šaty. 

K moři jsou určitě nezapomenutelným doplňkem, který v kufru nesmí chybět. Až ale vyrazíte s dětmi k bazénu, nezapomeňte pořídit takové, které budou protiskluzové. Mají gumové výztuhy a na pravidelné nošení u bazénu jsou číslo jedna. 

Jen u dětí s žabkami počkejte, než trochu vyrostou. Sice je to roztomilé na malých dětských nožkách, ale pevná obuv je u batolat a předškoláků základ. Dětem tak žabky pořiďte opravdu raději jen k bazénu.

Témata: Galerie, Krása a styl, Jen pro maminku, Móda, Boty, Voda, Bea, Žabka, Žábě, Bazén, VELKÁ GALERIE, Pláž, Krása, Obuv, Kousek
Mohlo by vás zajímat
Tahle máma zapsala 41 neuvěřitelných důvodů, proč tříletá dcera dostala záchvat vzteku. Pobavíte se
Procházková Simonakog
Mateřství