Maminka.czTěhotenství

GALERIE: Dojmou i pobaví! Takto vypadají emoce nastávajících rodičů při pohledu na pozitivní těhotenský test

Tereza Víchová 8.  3.  2022
Vymodlené, překvapivé, šokující, neuvěřitelné? Jaké byly vaše dvě čárky na těhotenském testu? Nebo na ně teprve čekáte? Emocí kolem prvního těhotenského testu může být dlouhá řada. Podívejte se do naší galerie na to, jak se s výsledkem těhotné ženy zvěčnily. Může to být i hezká inspirace.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Vybavuji si naprosto přesně všechny tři své první těhotenské testy. Vlastně i ten, který bohužel nedopadl později dobře. U prvního syna sotva viditelná druhá čárka, se kterou jsem obíhala maminku, tetu a další ženy z rodiny, jestli „to taky vidí, nebo se mi to jen zdá”. Druhý test po dvou letech od porodu byl „na jistotu”, ale s lehkými obavami. Zkušenosti už mě naučily, že jednoduché to s miminkem není a zvládnout dvě děti je vždycky výzva. No a třetí test po několika dalších letech? U něj panoval zvláštní klid, že se to, co tuším, asi dozvím a že to snad napotřetí zvládneme.

VIDEO: Druhy těhotenských testů a kdy je dělat?

Co ukázaly ženy z různých koutů světa na svých fotkách s testy? Pláč i smích, budoucí táty nebo třeba sourozence. Dvě čárky nebo jednoduchý nápis „pregnant“, který dává tušit, že se život otočí naruby. Podívejte se, jak se maminky se svými „poklady” vyfotily.

Jak na sobě poznáte, že jste těhotná, ještě než si uděláte test?
Výživu během těhotenství nepodceňujte
Témata: Těhotenství, Miminko, Galerie, Mateřství, Jen pro maminku, Těhotenský test, Rodiče, Emoce, Čárka, Test, Dojetí, Inspirace, Pohled, Těhotná žena, Radost, Fotka, Dlouhá řada, TAK, Překvapení, Těhotenské testy na Heureka.cz
Mohlo by vás zajímat