Maminka.czGalerie

GALERIE: Dvojčata jsou to nejlepší, co nás potkalo! 16 celebrit a jejich dvojnásobná radost i starost

Dita Mrázková 3.  1.  2023
Omlazení života, uzdravení duše, dvojnásobná porce lásky... Podobnými superlativy nešetří známé osobnosti, které na svět přivítaly dvojčata. Jestli biologická nebo adoptovaná, na tom nesejde. Kteří slavní rodiče se shodují, že až díky dvojčatům pochopili, co je bezpodmínečná láska?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Šestinásobná máma Madonna sice momentálně tak trochu tápe, spíš než děti za to ale může věk, se kterým se popová diva nemůže jaksi smířit. Ze vztahu s kubánským hercem Carlosem Leonem má dceru Lourdes, z manželství s britským hercem Guyem Ritchiem syna Rocca. Ke dvěma adoptivním černošským dětem Davidovi Mercy James adoptovala před čtyřmi lety osiřelá dvojčata Estere a Stellu. Na svém Instagramu sdílela video s Estere, od které se chtěla dozvědět, jestli svou adoptivní mámu miluje. Odpověď "samozřejmě" zpěvačce ale nestačila. "Miluješ mě málo, nebo mě miluješ moc?" domáhala se lásky tak trochu zoufalá Madonna... 

Klepněte pro větší obrázek

VIDEO: MADONNA: KRÁLOVNA POPU I SKANDÁLŮ


Chris Hemsworth a jeho manželka herečka Elsa Pataky přivítali dvojčata Sashu a Tristana v roce 2014. Tehdy už byli rodiči dvouleté dcerky Indie Rose. Současný sexy idol a táta na plný úvazek vyrůstal v chudé rodině, a jak se zmínil v jednom rozhovoru, jeho rodiče byli pro něj absolutními hrdiny. I když jeho tři děti vyrůstají v daleko větším blahobytu a jejich táta je zbožňuje, nechce dopustit, aby to braly jako samozřejmost. Chce, aby si potomci vážili toho, co mají. 

Klepněte pro větší obrázek

Přestože domácí porod plus size modelky Ashley Graham byl víc než dramatický a ona sama byla na hranici smrti, dnes si užívá tří synů: Isaaka a dvojčat Romana a Malachiho. Ashley na síti ráda sdílí své mateřské dojmy, občas si posteskne, že nedělá nic jiného, než kojí, ale že by své tři kluky za nic na světě nevyměnila.

Klepněte pro větší obrázek

Hollywoodský fešák a kdysi zapřisáhlý starý mládenec George Clooney změnil na single život názor v okamžiku, když poznal svou nastávající ženu Amal. Pár se stal rodiči dvojčat Elly a Alexandera a George se na jejich adresu vyjádřil takto: "Když se narodili, byla to katastrofa. Teď jsou to nejlepší na světě, co mě potkalo." 

Klepněte pro větší obrázek
Julia Roberts & George Clooney: Nerozluční parťáci ve filmu i soukromí. Jak hercova dvojčata oslovují slavnou tetičku?

Zpěvačka Jennifer Lopez a její expartner muzikant Marc Antony jsou rodiči dvojčat Emme a Maximiliana, kterým neřeknou jinak než Coconuts. Na jejich 10. narozeniny se dojatá máma svěřila, že když vstoupila tato "dvojnásobná síla přírody" do jejího života, naučila ji lásce, o které do té doby neměla ani páru. "Uzdravili jste mou duši a omladili mou existenci," vzkázala jim na síti.

Klepněte pro větší obrázek
 

Které další známé osobnosti jsou ostřílenými rodiči dvojčat? 

Témata: Děti, Slavní rodiče, Slavné maminky, Slavní tatínci, Galerie, Dvojčata, Životy slavných, Děti slavných, Adopce, Instagram, Rodiče, Syn, Celebrity, Dcera, Herec, herečka, zpěvačka, Marc Anthony, matka a dcera, Princ George, Roman, Madonna, zpěvák, Amal Clooney, WHO