Maminka.czSlavní rodiče

GALERIE: Emma Smetana a Bára Poláková si vyrazily na kolonádu s kočárkem

redakce 6.  7.  2017
Emma Smetana a Jordan Haj si užili procházku po kolonádě s dcerkou Marlene a Bára Poláková s partnerem Pavlem Liškou vzali do Karlových Varů mladší dcerku Riku.

Za pracovními povinnosti vyrazila do Karlových Varů Emma Smetana, která zde však rozhodně nezanedbávala své mateřské povinnosti. Udělala si čas i na vycházku po kolonádě, kam vyrazila s partnerem a svou sedmiměsíční dcerou Lennon Marlen.

Mezi hosty karlovarského filmového festivalu nechyběli ani Bára Poláková a Pavel Liška. Ti si vyšli na vycházku s mladší dcerkou Rikou, která se jim narodila letos na jaře. Jak je vidět z fotek, Bára jako většina maminek malých dětí dává přednost pohodlí, a tak ji fotografové  zachytili v "over size" šatech. To je nám moc sympatické, protože tak ukázala, že nepotřebuje super styling, aby vypadala nádherně. Není totiž nad přirozenou krásu.

Podívejte se do galerie, jak to těmto dvěma krásným maminkám slušelo...

Video: Plněným cereáliím je lepší se vyhnout! Proč?

Emma Smetana vyrazila na dnešní koncert vlakem a vzala s sebou dceru
GALERIE: Těhotná v létě? Inspirujte se stylem Agáty z MFF v Karlových Varech
Konec tajností. Bára Poláková prozradila jméno své druhé dcery. Budete se divit

 

Témata: Slavní rodiče, Galerie, Malé dítě, Kolo, Pól, Konec tajností, Lennon Marlen, Polák, Karlovy Vary, Kolonáda, Marlene, Výraz, Tajnost, Dcerka, Liška, Krásná maminka, Plněné cereálie, Mateřská povinnost, Barbora Poláková, Přirozená krása, Rika, Bár, Pracovní povinnost, Pohodlí, Smetana
Mohlo by vás zajímat
Tohle se syn naučil ve školce. Docela nepříjemně nás to překvapilo
Wallerová Radka
Předškolák
Miminko v manželské posteli? Nedělejte to, varuje tahle máma. Proč?
Prachařová Kateřina
Vaše příběhy