Maminka.czGalerie

GALERIE: Holčička, nebo chlapeček? Toto jsou 4 nejčastější způsoby, jak originálně odhalit pohlaví miminka!

Simona Formánková 14.  12.  2021
Pokud jste právě ve šťastném očekávání, jistě se nemůžete dočkat odpovědi na tu hlavní otázku - bude to kluk, nebo holka? Máme pro vás pár osvědčených tipů, jak můžete pohlaví miminka odhalit originálně a slavnostně po boku rodiny a přátel.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Zda budete kupovat výbavičku v dívčích nebo chlapeckých barvách je pravděpodobně jedna z prvních myšlenek, které vás napadnou při pohledu na pozitivní těhotenský test. Ačkoli je zdraví miminka samozřejmě to nejdůležitější, zvědavost, kdo je a jak vypadá láska vašeho života vás provází po celých devět měsíců. Pohlaví lze z ultrazvukového vyšetření poznat zhruba od 18.týdne těhotenství. 

VIDEO: Těhotenská kalkulačka. Spočítejte si termín porodu

Pokud doslova hoříte nedočkavostí zjistit, zda se vám narodí chlapeček nebo holčička a chcete tento moment překvapení sdílet s vašimi blízkými, je potřeba, aby s vámi spolupracoval i lékař. Poproste ho, aby vám v tajnosti napsal pohlaví miminka na kus papíru. Při nákupu dekorací a propriet na oslavu, jej tak můžete předložit i obsluze. Díky tomu bude vědět, jakou barvu vám má připravit. Podívejte se navíc do galerie a inspirujte se, jak vypadaly ty nejkrásnější oslavy odhalení pohlaví miminka. 

Balónek s konfetami

Balónek, obvykle černé barvy, je jedním z nejčastějších způsobů odhalení pohlaví miminka. Skrývá v sobě konfety modré či růžové barvy a pokud si chcete moment překvapení vychutnat až na poslední chvíli, poproste prodejce, aby vám balónek s příslušnou barvou konfet vybral na základě lístečku s pohlavím miminka od lékaře. Takovýto balón seženete například ZDE.

Témata: Galerie, Těhotenství, Mateřství, Rodina, Miminko, Pohlaví miminka, Nejčastější způsob, Holčička, Chlapeček, Lékař, Barva, Jade
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Dcera Angeliny Jolie a Brada Pitta Shiloh: Na fotce ji nepoznáte! Z "kluka" je šarmantní teenagerka
Mrázková Dita
Děti slavných
Rodiče, těchto 7 věcí přestaňte dělat. Nejlépe hned, přejí si pediatři
Procházková Simona
Děti a nemoci
Adoptovala tři děti, aby si splnila sen o velké rodině. Co o nich potom zjistila, je k neuvěření!
Formánková Simona
Příběhy
GALERIE: Princezna Charlotte nebo princ George jako dospělí? Neuvěříte, jak budou vypadat děti královských rodin za pár let
Formánková Simona
Galerie
Před dětmi a po nich! Tohle jsou šokující proměny žen, které změnilo mateřství
kog
Rodina a vy
VIDEO: Podívejte se, jak Lucii Šafářové sluší druhé těhotenství: Jednou bych si chtěla otevřít vlastní kavárnu, říká tenistka
Formánková Simona
ZOH2022
Dříve normální, dnes často nemyslitelné! Podívejte se na retro snímky, jak se bavily děti v minulosti
redakce
Hry pro děti
Zpěvačka Katy Perry: 20 kilo navíc, odhalená prsa a neoholené nohy neřeším. Pro naši Daisy obětujeme s Orlandem všechno na světě!
Mrázková Dita
Slavné maminky