Maminka.czSlavné maminky

GALERIE: Hrdinka z Harryho Pottera, slavné tenistky, hollywoodská rebelka... Které další celebrity letos čeká porod?

Dita Mrázková 16.  6.  2023
Před našlápnutou kariérou daly přednost mateřství. Pro některé z nich to bude premiéra, jiné už mají coby mámy bohatou zkušenost. Všechny se už ale příchodu potomka nemůžou dočkat. I letošní rok bude "baby boom"!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Herečka Lindsay Lohan, která v Hollywoodu jednu dobu platila za rebelku, se zřejmě už usadila. S manželem Baderem se momentálně připravuje na příchod prvního dítěte. "Jsme požehnaní a nadšení," oznámila své těhotenství na svém Instagramu nastávající maminka.

Klepněte pro větší obrázek

Vzpomínáte na cudnou a plachou mladší sestru Rona Weasleyho z filmu o nejslavnějším kouzelníkovi všech dob, která byla zamilovaná právě do Harryho Pottera? Představitelka Ginny, herečka Bonnie Wright, je ve skutečnosti zamilovaná nejen do svého manžela Andrewa, ale také do svého požehnaného stavu. "Budeme mít dítě! Andrew a já se nemůžeme dočkat, až poznáme naše miminko a staneme se rodiči," sdílela na Instagramu radostnou novinu.

Klepněte pro větší obrázek

Herečka Nikki Reed, známá ze ságy Twilight a maminka dcerky Bodhi, se těší na nový přírůstek, který přijde co nevidět! "Jediné, co jsem si odmalička přál, bylo mít velkou rodinu. Děkuji ti, Nikki, že jsi mi tento dar dala. Kolo č. 2 začíná!!! Děkuji tomuto neuvěřitelnému člověku za dar života a lásky, za to, že je tou nejúžasnější mámou a tak tvrdě pracuje na tom, aby se sny staly skutečností!!!" vzkázal na adresu své ženy manžel – herec Ian Somerhalder.

Klepněte pro větší obrázek

"Nemůžu se dočkat, až se vrátím na kurt, ale tady je malá aktualizace života pro rok 2023..." Takto oznámila své těhotenství tenistka Naomi Ósaka. Stejně jako ona se na své – v pořadí už druhé – dítě těší i její soupeřka Serena Williams.

Klepněte pro větší obrázek

Modelka Karli Kloss je maminkou syna Leviho Josefa a své rostoucí bříško ukázala na letošním ročníku akce Met Gala v New Yorku. "Co jsem mámou, jsem efektivnější v boji s časem. Až dítě mě naučilo chodit včas," přiznala se modelka, která se už zanedlouho stane dvojnásobnou mámou.

Klepněte pro větší obrázek

Které další známé osobnosti to mají už takzvaně "za pár"? Dozvíte se ve fotogalerii.

Témata: Těhotenství, Porod, Láska a vztahy, Galerie, Slavné maminky, Mateřství, Životy slavných, Miminko, Instagram, Rodičovství, zpěvačka, herečka, Celebrity, Sociální sítě, Kariéra, mateřská láska, ikona, Inspirativní ženy, Hollywood, modelka, Maminky ve světě, Harry Potter, Bonnie Wright, Tenistka, Ginny