Maminka.czPorod do vody

GALERIE: Intimní a dojemné okamžiky. Podívejte se, jak se rodí děti do vody

Dita Mrázková 19.  7.  2021
Teplá lázeň, relaxační hudba, tlumené osvětlení a dokonalá intimita. O porodu do vody se hodně diskutuje, ale málo se o něm ví. Nahlédněte do soukromí maminek a párů, které daly přednost alternativnímu způsobu zrození nového života před tím klasickým.

To, co bylo dřív tabu, se dnes stalo trendem. O porodu do vody se vedou vášnivé debaty na diskuzních fórech, jedni tuto metodu adorují, ty konzervativnější ale žádná superlativa nepřesvědčí. 

Se svými zkušenostmi se svěřují i ženy z řad známých osobností a mezi nimi jsou porody do vody oblíbenou volbou. Do vody porodila svého syna zpěvačka a herečka Eva Burešová, herečka Aneta Krejčíková, velký zájem vzbudil nedávný článek na našem webu o herečce Hilary Duff, která se pochlubila sérií intimních fotografií z narození dcerky Mae. Dcerku Lunu Grace porodila z pohodlí domova za asistence svého muže a syna i modelka Karolína Kurková.

VIDEO: Jak se připravit k porodu

Ženy, které tuto zkušenost mají, si pochvalují především snížení porodní bolesti, svůj porod si také mnohem více užijí. V době pobytu rodičky v lázni bývá u nastávajících maminek porodník, stejně jako je tomu u běžného porodu. Je ale třeba vybrat porodnici, která tuto možnost nabízí, ne všechny české to tak totiž mají.

Jaké zázraky dokáže "obyčejná" voda, příšeří a podpora a blízkost nastávajícího táty? Podívejte se do naší realistické, ale zároveň dojemné galerie.

Porod do vody: Úleva pro rodičky, obavy porodníků...
Chcete rodit klasicky, nebo alternativně?
Témata: Porod, Slavní rodiče, Novorozenec, Miminko, Galerie, Od těhotenství k porodu, Tipy a rady porod, Domácí porod, Plodová voda, Chci si rodit po svém, Porod doma, hudba, Porodní asistentka, Karolína Kurková, Popelka, Ambulantní porod, Porod do vody, Hilary Duff, Alternativní způsob, Mae, Maminka, Eva Burešová, Nový život, Intimita, Aneta Krejčíková
Mohlo by vás zajímat
Maminka roku: Čekala holčičku a věděla, že nepřežije!
Procházková Simona
Maminka roku 2020
To je ale bříško! Podívejte se na těhotenství s trojčaty týden po týdnu!
Kolinová Gabriela
Těhotenství
Tohle napsal muž o břichu své ženy! Na internetu z toho byl poprask!
kog Blesk pro ženy
Po porodu
Přiznání matek! Nejtrapnější zážitky z porodnice. Tohle jsme nečekaly!
redakce
Porod