Maminka.czInstagram

GALERIE: Jako vejce vejci! Těchto 7 dcer hollywoodských celebrit své matky rozhodně nezapře

Simona Formánková 27.  3.  2022
Tuhle větu slyšela každá novopečená maminka: "A komu je miminko podobné?" I když jde často jen o formální frázi, jsou děti, které své rodiče nezapřou. Podívejte se na galerii nejznámějších hollywoodských maminek, jejichž dcery by je mohly hravě nahradit jako jejich dvojnice.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Ava Elizabeth Phillippe je téměř identickou kopií své matky. Dcera slavné "pravé blondýnky" Reese Witherspoon a herce Ryana Phillippe je modelka a úspěšná influencerka. Vztah mezi Reese a její dcerou vždy obě prezentovaly jako dokonalý. Ava při nedávném Dni matek své mamince vyjádřila poklonu i veřejně:  "Mé nejlepší kamarádce, mému vzoru, podpoře, důvěrnici, a ještě mnohem víc: Krásný Den matek," napsala k nedávnému svátku Ava své mamince. 

VIDEO:  Jak to slušelo hollywoodským hvězdám na předávání Oskarů?

Témata: Slavní rodiče, Galerie, Slavné maminky, Instagram, slavné děti, Sociální sítě, Dcera, herečka, Matka, Hollywood, Madonna, Tom Cruise, Katie Holmes, Influencerka, Kai, Ava Elizabeth Phillippe, Goldie Hawn, Lourdes Leon, Kate Hudson, Suri, Cindy Crawford, Zoe, Mamie, Jack Nicholson, Cindy Crawfordová
Mohlo by vás zajímat