Maminka.czGalerie

Jsou obětaví, nepostradatelní, a navíc zatraceně sexy! Dojemné snímky tatínků s dětmi vás zaručeně dostanou

redakce 15.  4.  2022
S dětmi v náručí jim to sluší nejvíc, že? Vybrali jsme pro vás ty nejkrásnější fotky, které chytnou za srdce. A pomohou uvědomit si v každodenním shonu a občasném stěžování si, že ONI jsou zkrátka pro děti vším. A často jen tím, že tady jsou. Jak řekl norský spisovatel C. B. Kelland o svém tatínkovi: "Neřekl mi, jak žít. Žil a nechal mě se na něj dívat."

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Jinak voní, jinak si hrají, jinak objímají, a když dávají pusu, tak trochu škrábou. I když možná nedělají všechno podle našich mateřských představ, občas ztrácejí čepice, zapomínají na svačinky a bahno vůbec neřeší, děti je neskutečně milují! Nechte se unést okouzlujícími fotografiemi tatínků a jejich dětí!

Existuje řada studií, ze kterých vyplývá, jak moc důležitou a nepostradatelnou roli hraje otec v životě a výchově dětí. Ze švédské studie Univerzity v Uppsale například vyplynulo, že synové otců, kteří se aktivně zapojili do jejich života, jsou méně orientovaní na kariéru, jsou pružnější ve svých představách o přijímání rolí a projevují se méně agresivně. Proč? Protože se o ně otcové zajímali, aniž by na sebe museli upozorňovat špatným chováním.

U žen se zase prokázalo, že pokud mají plnohodnotný a dobrý vztah se svým otcem, mívají pak lepší vztahy se svými partnery i lepší mentální a fyzické zdraví ve věku kolem třiatřiceti let. 

VIDEO: Ach, ti tatínci aneb Když má maminka volno

Podívejte se na galerii tatínků, kteří své děti berou nejen jako součást, ale přímo jako naplnění svého života. Je to dojemnější, než si dokážete představit.

Témata: Galerie, Rodina, Péče o dítě a jeho výchova, tatínek, Otec, Nejen pro tatínky, oběť, Otcové, Sexy, Pusa, Svačinka, Čepice, Stěžování, Nejkrásnější fotka, Univerzita, Shon, Děti, Studium, Každodenní shon, Bahno
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Tohle že je máma 5 dětí? Známá fitness trenérka ukázala své tělo 9 týdnů po porodu dvojčat
Formánková Simona
Po porodu
Perličky ze žákovských knížek: Tyhle poznámky vás zaručeně pobaví, máte nějakou podobnou?
kog sim
Školák
Rodiče, těchto 7 věcí přestaňte dělat. Nejlépe hned, přejí si pediatři
Procházková Simona
Děti a nemoci
Pippa Middleton čeká třetího potomka: Co si zastánkyně zdravého životního stylu nehodlá odepřít ani u třetího těhotenství?
Mrázková Dita
Slavné maminky
20 nejbizarnějších záběrů z dovolené! Tyto povedené snímky jen tak něco nepřekoná
Formánková Simona
Galerie
Jako vejce vejci? Těchto 12 dětí celebrit vypadalo ve stejném věku přesně jako jejich rodiče
Formánková Simona
Galerie
Syn se narodil hodinu po přijetí do porodnice, sama jsem mu nahmatala hlavičku: Jana se s námi podělila o porodní příběh i fotky
Formánková Simona
Vaše porodní příběhy
Dcera Angeliny Jolie a Brada Pitta Shiloh: Na fotce ji nepoznáte! Z "kluka" je šarmantní teenagerka
Mrázková Dita
Děti slavných