Maminka.czKrálovská rodina

GALERIE: Kdysi zlobivý kluk, dnes vzorný otec a manžel. Princ Harry slaví 37. narozeniny

Simona Procházková 15.  9.  2021
Pověstný rebel a lidmi milovaný potížista připravoval protokolem svázané královské rodině nejrůznější nepříjemná překvapení již od svého dětství. Jeho výsost si nikdy příliš nebrala servítky a o skandály v jeho životě nebyla nouze. Dnes to vypadá, že se sympatický zrzek usadil a s urputností sobě vlastní plní roli milujícího manžela a obětavého tatínka dvou dětí. Jak se mu žije? Podívejte se.

Když se společně s manželkou, vévodkyní Meghan, rozhodli odejít z Velké Británie a opustit královskou rodinu, byl to šok pro celý svět. Dalším, a ještě třaskavějším počinem pak bylo letošní jarní skandální interview se slavnou americkou moderátorkou Oprah Winfrey. Tady si oba otevřeně postěžovali, jak zle se jim pod tíhou královských povinností žilo a jak nepřátelsky se k vévodkyni chovali lidé v paláci a členové monarchie.

VIDEO: Princ Harry: Rebel z královské rodiny slaví narozeniny!

Nedávno pak princ Harry, vévoda ze Sussexu, šokoval znovu, když prozradil v dokumentárním pořadu americké AppleTV, že příští rok hodlá vydat kontroverzní knihu plnou intimních a upřímných zpovědí. Jedním z témat údajně bude jeho boj s depresemi a alkoholem poté, co se nemohl vyrovnat s tragickou smrtí své matky, Lady Diany.

S manželkou Meghan, bývalou modelkou a seriálovou herečkou, a dvěma potomky, dvouletým Archiem Harrisonem a tříměsíční Lilibet Dianou, se usadili v kalifornské Santa Barbaře a ujistili svět, že se natrvalo vzdali svých oficiálních rolí v královské rodině. Vzájemné vztahy Harryho s otcem, princem Charlesem i bratrem Williamem zůstávají velmi chladné. Podle některých informací je Harry v pravidelném telefonickém kontaktu jen se svou babičkou, královnou Alžbětou.

Jak chtějí Meghan a Harry vychovávat děti? Prozradili vlastní pravidla

Podle vlastních slov je Harry až nyní šťastný, věnuje se naplno rodině, stará se o dva psy a spoustu dalších domácích mazlíčků, podporuje Meghan v jejích charitativních aktivitách, a dokonce si prý našel práci v oboru televizní produkce. Společně s manželkou se také věnují projektům zaměřujícím se na osvětu a podporu duševního zdraví.

Témata: Slavní rodiče, Galerie, Instagram, Královská rodina, Slavní tatínci, Princezna Diana, Dětství, William, Princ, Oprah Winfreyová, Sussex, Harry, Skandál, Velká Británie, Meghan, Alžběta, Manžel, Charles, Santa Barbara, Narozeniny
Mohlo by vás zajímat
Představujeme finalistky Maminky roku 2021: Anna Růžičková se na svém blogu věnuje dětskému spánku
redakce Formánková Simona
Maminka roku 2021
Na fotkách je vidí celý Londýn: Dost nerealistických očekávání, za své tělo po porodu se nestydíme!, říkají odvážné maminky
Mrázková Dita
Po porodu
Tyhle slavné matky rodily po čtyřicítce! Co si na tom pochvalují?
Novák Matějková MarkétaSupermámy.cz
Slavní rodiče
Tahle máma zapsala 41 neuvěřitelných důvodů, proč tříletá dcera dostala záchvat vzteku. Pobavíte se
Procházková Simonakog
Mateřství
Herečka Eva Josefíková je maminkou. A miminko má neobvyklé jméno
Víchová Tereza
Slavné maminky
Emoce a detaily z nevídané blízkosti! Nejlepší porodní fotky roku 2021
Porod
Intimněji už to nejde: Dítě se poprvé podívalo na svět přímo přes plodové obaly!
Zenklová Veronika
Porod
Historie kočárků: S takovými "žihadly" pro miminka se chlubily naše prababičky
Zenklová Veronika
Retro
Dcera krásné moderátorky se těší na sourozence. Bude to sestřička?
Formánková Simona
Slavné maminky