Maminka.czKrálovská rodina

GALERIE: Kdysi zlobivý kluk, dnes vzorný otec a manžel. Princ Harry slaví 37. narozeniny

Simona Procházková 15.  9.  2021
Pověstný rebel a lidmi milovaný potížista připravoval protokolem svázané královské rodině nejrůznější nepříjemná překvapení již od svého dětství. Jeho výsost si nikdy příliš nebrala servítky a o skandály v jeho životě nebyla nouze. Dnes to vypadá, že se sympatický zrzek usadil a s urputností sobě vlastní plní roli milujícího manžela a obětavého tatínka dvou dětí. Jak se mu žije? Podívejte se.

Když se společně s manželkou, vévodkyní Meghan, rozhodli odejít z Velké Británie a opustit královskou rodinu, byl to šok pro celý svět. Dalším, a ještě třaskavějším počinem pak bylo letošní jarní skandální interview se slavnou americkou moderátorkou Oprah Winfrey. Tady si oba otevřeně postěžovali, jak zle se jim pod tíhou královských povinností žilo a jak nepřátelsky se k vévodkyni chovali lidé v paláci a členové monarchie.

VIDEO: Princ Harry: Rebel z královské rodiny slaví narozeniny!

Nedávno pak princ Harry, vévoda ze Sussexu, šokoval znovu, když prozradil v dokumentárním pořadu americké AppleTV, že příští rok hodlá vydat kontroverzní knihu plnou intimních a upřímných zpovědí. Jedním z témat údajně bude jeho boj s depresemi a alkoholem poté, co se nemohl vyrovnat s tragickou smrtí své matky, Lady Diany.

S manželkou Meghan, bývalou modelkou a seriálovou herečkou, a dvěma potomky, dvouletým Archiem Harrisonem a tříměsíční Lilibet Dianou, se usadili v kalifornské Santa Barbaře a ujistili svět, že se natrvalo vzdali svých oficiálních rolí v královské rodině. Vzájemné vztahy Harryho s otcem, princem Charlesem i bratrem Williamem zůstávají velmi chladné. Podle některých informací je Harry v pravidelném telefonickém kontaktu jen se svou babičkou, královnou Alžbětou.

Jak chtějí Meghan a Harry vychovávat děti? Prozradili vlastní pravidla

Podle vlastních slov je Harry až nyní šťastný, věnuje se naplno rodině, stará se o dva psy a spoustu dalších domácích mazlíčků, podporuje Meghan v jejích charitativních aktivitách, a dokonce si prý našel práci v oboru televizní produkce. Společně s manželkou se také věnují projektům zaměřujícím se na osvětu a podporu duševního zdraví.

Témata: Galerie, Slavní rodiče, Instagram, Dětství, Slavní tatínci, Královská rodina, Princezna Diana, Dokument, Manžel, Harry, Alžběta, Koláž, William, Charles, Santa Barbara, Sussex, Velká Británie, Narozeniny, Oprah Winfreyová, Princ, Skandál, Meghan
Mohlo by vás zajímat
Sedminásobná máma, ekonomka Markéta Šichtařová: Poslednímu těhotenství jsem se nejvíc divila já sama!
Víchová Tereza
Slavné maminky
Poporodní deprese! Máma ukázala dvě odlišné fotky a sklidila neuvěřitelnou podporu!
Mateřství
Peštová, Maxová, Šeredová... Mít tři děti a vypadat po čtyřicítce tak skvěle. Jak to jen dělají?
Mrázková Dita
Slavné maminky
Takhle vypadá porod! Neuvěřitelné detaily, dojemné první momenty, intimita
wall
Porod
Herečka Eva Josefíková je maminkou. A miminko má neobvyklé jméno
Víchová Tereza
Slavné maminky
Tohle musíte vidět! Intimní, syrové i dojemné fotografie z porodů
Zenklová Veronika
Porod
Porod jste nikdy neviděli tak zblízka! Šokuje vás brácha v porodním bazénku?
wall
Porod
To je ale bříško! Podívejte se na těhotenství s trojčaty týden po týdnu!
Kolinová Gabriela
Těhotenství
Neuvěřitelné "skóre"! Krásná Michaela Salák se stala po páté maminkou!
Zenklová Veronika
Slavné maminky