Maminka.czTvoření

GALERIE: Kočička, šnek nebo Ferda Mravenec? Inspirujte se, jak vyrobit zvířátka z kaštanů

Simona Formánková 25.  9.  2021
Pokud s dětmi rádi tvoříte a využíváte hlavně přírodní materiály, pak je pro vás podzim obdobím doslova "kutilských žní". Krásně zbarvené listy, dozrálé žaludy, ale hlavně kaštany k této době neodmyslitelně patří. Inspirujte se v naší galerii výrobky, kterými si s dětmi můžete vnést trochu kouzla přírody také k sobě domů.

Ať už jste milovníci jakéhokoli ročního období, jedno se musí podzimu nechat. Přestože začínají převládat upršené, sychravé dny nad těmi prosluněnými, jedině podzim dokáže přírodu zbarvit tak jako nikdo jiný. A toho se dá, při troše fantazie, báječně využít. Navíc vás to nebude stát téměř nic.

Zvířátka z kaštanů, případně žaludů, barevného listí a dalších přírodnin jsou bezkonkurenčními favority podzimního tvoření. Pokud máte tedy v plánu vyrazit o víkendu s dětmi do přírody, rozhodně nezapomeňte sbírat vše, co vás zaujme. V naší galerii se můžete inspirovat výrobky, které zvládnete i s těmi nejmenšími dětmi. 

VIDEO: Vyrobte si jednoduché halloweenské strašidelné lampičky

Témata: Galerie, Tvoření, Podzim, Volný čas, Výtvarné aktivity, příroda, DIY, Ferda Mravenec, Děti, Zvířátka, Přírodní materiály, Šnek, Kaštan, Kočička
Mohlo by vás zajímat
Hledáte originální české hračky? Tyhle učí děti používat emoce
redakce
Hračky pro děti