Maminka.czGalerie

GALERIE: Makový Med, Jablko nebo Sedmikráska? Podívejte se, které celebrity daly svým dětem naprosto šílená jména

Simona Formánková 26.  10.  2021
Po babičce, po dědečkovi nebo po jednom z rodičů? Vybrat jméno pro svého potomka je velmi zodpovědná věc. A ačkoli jsou neobvyklá jména čím dál populárnější, Aničky a Elišky se u nás stále drží na prvních příčkách. Při zemi se ovšem s výběrem nedrží zahraniční celebrity. Podívejte se do galerie, kdo pojmenoval své děti výstředně a doslova netradičně?

Pojmenovat svého potomka je velká věc, kterou většina rodičů řeší už dlouho před jeho narozením. V poslední době čím dál více rodin upouští od tradičních zvyklostí dědit jména po několik generací a svým dětem vybírají spíše ta, která jsou jménům v českém kalendáři poněkud vzdálená. Pojďme nahlédnou k zahraničním celebritám, které vyloženě pupustily uzdu fantazii a u výběru jména pro své potomky zohlednily své oblíbené jídlo nebo televizní hrdiny.

Video: Podívejte se, které páry se daly dohromady během natáčení

Kim Kardashian

Když se v květnu 2013 Kim Kardashian a rapperovi Kanye Westovi narodila dcera jménem North West (v překladu Severozápad), mysleli si všichni, že jde o legraci. Nešlo. Doslova nevšední jména získali později i její sourozenci – Saint West (Svatý Západ), Chicago West a Psalm West (Žalm West). 

Témata: Galerie, Slavné maminky, Instagram, Sociální sítě, Rodičovství, Fotografie, Madonna, Beyoncé, rock, Moses, Překlad, Jablka, Gwyneth Paltrowová, Sedmikráska, Celebrity, Kanye West, Bluebell, Jamie Oliver, Potomek, Mojžíš, Gwen Stefani, Geri, Apple, Jay Z, Med
Mohlo by vás zajímat
Sedminásobná máma, ekonomka Markéta Šichtařová: Poslednímu těhotenství jsem se nejvíc divila já sama!
Víchová Tereza
Slavné maminky
Šéf Pirátů Ivan Bartoš má syna. Opravdu se jmenuje Zářící havran?
kog
Slavní tatínci
Herečka Eva Josefíková je maminkou. A miminko má neobvyklé jméno
Víchová Tereza
Slavné maminky
Na fotkách je vidí celý Londýn: Dost nerealistických očekávání, za své tělo po porodu se nestydíme!, říkají odvážné maminky
Mrázková Dita
Po porodu
Nechce se vám v noci vstávat k miminku? Nechte se inspirovat trikem téhle maminky!
Novák Matějková Markéta
Miminko
Autismus u dětí: Pozor na první příznaky již u kojenců a batolat
Machová MartinaProcházková Simona
Autismus
Zamlklé těhotenství mě zaskočilo, čekala jsem na samovolný potrat, říká zpěvačka Klára Vytisková. Čím jí tento moment otevřel oči?
Láchová Michaela
Rozhovor
Pět holek na krku! Jak se žije rodině s paterčaty?
Formánková Simona
Instagram
Dojemné, syrové, lidské. Nahlédněte do největší galerie porodních fotek!
redakce
Porod