Maminka.czGalerie

GALERIE: Makový Med, Jablko nebo Sedmikráska? Podívejte se, které celebrity daly svým dětem naprosto šílená jména

Simona Formánková 26.  10.  2021
Po babičce, po dědečkovi nebo po jednom z rodičů? Vybrat jméno pro svého potomka je velmi zodpovědná věc. A ačkoli jsou neobvyklá jména čím dál populárnější, Aničky a Elišky se u nás stále drží na prvních příčkách. Při zemi se ovšem s výběrem nedrží zahraniční celebrity. Podívejte se do galerie, kdo pojmenoval své děti výstředně a doslova netradičně?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Pojmenovat svého potomka je velká věc, kterou většina rodičů řeší už dlouho před jeho narozením. V poslední době čím dál více rodin upouští od tradičních zvyklostí dědit jména po několik generací a svým dětem vybírají spíše ta, která jsou jménům v českém kalendáři poněkud vzdálená. Pojďme nahlédnou k zahraničním celebritám, které vyloženě pupustily uzdu fantazii a u výběru jména pro své potomky zohlednily své oblíbené jídlo nebo televizní hrdiny.

Video: Podívejte se, které páry se daly dohromady během natáčení

Kim Kardashian

Když se v květnu 2013 Kim Kardashian a rapperovi Kanye Westovi narodila dcera jménem North West (v překladu Severozápad), mysleli si všichni, že jde o legraci. Nešlo. Doslova nevšední jména získali později i její sourozenci – Saint West (Svatý Západ), Chicago West a Psalm West (Žalm West). 

Témata: Galerie, Slavné maminky, Rodičovství, Instagram, Fotografie, Sociální sítě, Daisy, Blue Ivy, natáčení, Oliver, Rumi, Madonna, Jay-Z, rapper, Beyoncé, módní návrhářka, Spice Girls, Geri Halliwell, návrhář, Carter, rock, módní návrhář, návrhářka, Psalm, North West

Video