Maminka.czGalerie

GALERIE: Mariah Carey, Justin Bieber, Julia Roberts... Co je spojuje? Mámy samoživitelky! Měly to těžké, ale jejich děti zná celý svět

Simona Formánková 18.  10.  2021
Stát se rodičem je jedna z nejkrásnějších a zároveň nejzodpovědnějších rolí v životě. Ovšem když na výchovu dítěte zůstane pouze jeden z rodičů, stává se z toho rázem náročná disciplína. Tyto ženy to však zvládly se ctí! Podívejte se do galerie a inspirujte se silnými a obdivuhodnými matkami světově známých celebrit, které vychovaly své děti samy.

Být matkou samoživitelkou není v posledních letech bohužel ničím neobvyklým. Ať už se ženy do této situace dostanou vlastním rozhodnutím nebo je k tomu přinutí jakákoli jiná skutečnost, jedno je jisté – rozhodně jim patří neskutečný obdiv! Přestože většina z nás má pravděpodobně ve svém okolí minimálně jednu takovou "maminku hrdinku", pojďme se podívat na ty, které nejen, že své děti vychovaly samy, ale mohou se navíc ještě pochlubit, že jejich potomky zná téměř celý svět. 

VIDEO: Tyto celebrity pojí příbuzenský vztah. Věřili byste?

1. Marcheline Bertrand – matka Angeliny Jolie

Marcheline Bertrand, matka světově známé Angeliny Jolie, také snila o dráze herečky. V roce 1971 se Marcheline vdala za mladého herce Jona Voighta, ale o devět let později se pár rozešel. Rázem tak musela zapomenout na hereckou kariéru a veškerou svoji pozornost  zaměřit na výchovu dcery Angeliny a syna Jamese. 

Angelina měla se svým otcem dlouho velmi špatný vztah. Dnes je známá nejen jako úspěšná herečka, velvyslankyně dobré vůle pro Unicef, ale hlavně je pyšnou matkou šesti dětí. Její matka bohužel v roce 2007 zemřela na rakovinu vaječníků, Angelina však ve vzpomínce na ni pojmenovala jednu ze svých dcer Vivienne Marcheline. 

Patří dítě pouze k mámě? Tito slavní tatínci své děti vychovali sami, podívejte se do galerie!
Témata: Galerie, Výchova, Instagram, Sociální sítě, Fotografie, herečka, slavné děti, Maminky ve světě, Nadace, Mariah Carey, Kate, Oscar, Julia Robertsová, Samoživitelka, Kanada, Oxfordská univerzita, Celebrity, Kanye West, New York, Halle Berry, Kanye, Liza, Hollywood, Oskar, Angelina Jolieová
Mohlo by vás zajímat
Sedminásobná máma, ekonomka Markéta Šichtařová: Poslednímu těhotenství jsem se nejvíc divila já sama!
Víchová Tereza
Slavné maminky
Je to pro mne obrovská čest, říká letošní patronka Maminky roku Michaela Tomešová
Rossi Alice
Maminka roku 2021
Marie Doležalová má syna, na svět přišel nečekaně. Jak se jmenuje?
kog
Slavné maminky
Dojemnější fotku jste neviděli! Náhradní matka doma porodila syna nové rodině
kog
Porod
Miminko v manželské posteli? Nedělejte to, varuje tahle máma. Proč?
Prachařová Kateřina
Vaše příběhy
Herečka Eva Josefíková je maminkou. A miminko má neobvyklé jméno
Víchová Tereza
Slavné maminky
Jaké to je pořídit si dítě ve 20 a ve 40? Rozdíly, které mě překvapily
Wallerová Radka
Rodičovství
8 divných věcí, které nám dělaly naše matky nebo babičky, když jsme byli malí
Procházková Simona
Mateřství
Porodila čtyřčata, přežilo jen jedno z nich. Zázračná holčička slaví tři roky
kog Blesk pro ženy
Vaše příběhy