Maminka.czGalerie

GALERIE: Mariah Carey, Justin Bieber, Julia Roberts... Co je spojuje? Mámy samoživitelky! Měly to těžké, ale jejich děti zná celý svět

Simona Formánková 18.  10.  2021
Stát se rodičem je jedna z nejkrásnějších a zároveň nejzodpovědnějších rolí v životě. Ovšem když na výchovu dítěte zůstane pouze jeden z rodičů, stává se z toho rázem náročná disciplína. Tyto ženy to však zvládly se ctí! Podívejte se do galerie a inspirujte se silnými a obdivuhodnými matkami světově známých celebrit, které vychovaly své děti samy.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Být matkou samoživitelkou není v posledních letech bohužel ničím neobvyklým. Ať už se ženy do této situace dostanou vlastním rozhodnutím nebo je k tomu přinutí jakákoli jiná skutečnost, jedno je jisté – rozhodně jim patří neskutečný obdiv! Přestože většina z nás má pravděpodobně ve svém okolí minimálně jednu takovou "maminku hrdinku", pojďme se podívat na ty, které nejen, že své děti vychovaly samy, ale mohou se navíc ještě pochlubit, že jejich potomky zná téměř celý svět. 

VIDEO: Tyto celebrity pojí příbuzenský vztah. Věřili byste?

1. Marcheline Bertrand – matka Angeliny Jolie

Marcheline Bertrand, matka světově známé Angeliny Jolie, také snila o dráze herečky. V roce 1971 se Marcheline vdala za mladého herce Jona Voighta, ale o devět let později se pár rozešel. Rázem tak musela zapomenout na hereckou kariéru a veškerou svoji pozornost  zaměřit na výchovu dcery Angeliny a syna Jamese. 

Angelina měla se svým otcem dlouho velmi špatný vztah. Dnes je známá nejen jako úspěšná herečka, velvyslankyně dobré vůle pro Unicef, ale hlavně je pyšnou matkou šesti dětí. Její matka bohužel v roce 2007 zemřela na rakovinu vaječníků, Angelina však ve vzpomínce na ni pojmenovala jednu ze svých dcer Vivienne Marcheline. 

GALERIE: Byli na dítě sami a jsou na to hrdí! Těchto 5 slavných otců vzalo výchovu do vlastních rukou
Témata: Galerie, Výchova, Instagram, herečka, Fotografie, Sociální sítě, slavné děti, Maminky ve světě, Justin Bieber, Sam, Leonardo DiCaprio, Julia Roberts, Nadace, muzikant, Unicef, návrhář, návrhářka, zdravotní sestra, Selena Gomez, Kate Beckinsale, studium, Mariah Carey, Halle Berry, Evelyn, Matka