Maminka.czMateřství

GALERIE: Mateřská láska: Před 50 lety stejně silná a něžná jako dnes. Podívejte se na dojemné retro snímky

Od svých maminek nebo babiček často slyšíme, že ony byly vychovávány jinak a my naše děti až příliš rozmazlujeme. Určitě mají v mnohém pravdu. Jedno je ale jisté, láska k dětem se v čase nemění. Je pořád stejně pevná, dojemná a dokáže skály lámat. Podívejte se na tyto nádherné fotky.

Krásné a láskyplné momenty maminek s jejich dětmi si můžete prohlédnout na dokonalých černobílých fotografiích Kena Heymana, které tento slavný fotograf zachytil již před více než padesáti lety a v roce 1965 zveřejnil v knize Family.

VIDEO: Proč maminky vstávají unavené? Takhle to v noci vypadá

„Matka s dítětem je silné téma. Spousta fotografií je nadčasová. Když se podíváte na tyto obrázky, vidíte, jak se maminky dotýkají svých dětí. Podívejte se na způsob, jakým drží své děti,“ řekl fotograf pro Goodhousekeeping.com

Kniha Family, které se prodalo kolem půl milionu výtisků, byla nominována na Pulitzerovu cenu. Jedinečné snímky, zachycující výjimečné pouto mezi matkou a dítětem, si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

GALERIE: Po porodu: Únava, povislé bříško, poporodní kalhotky. Ale největší pocit štěstí!
Jste připraveni mít dítě? Odpovězte si na tyto otázky a máte jasno
Poznáváte se? Kreslířka dokonale vystihuje, jak vypadá život ženy s malými dětmi!




 

Témata: Galerie, Mateřství, Chování a vztahy, Rodičovství, Maminky ve světě, Babička, Prarodiče, Retro, Dětství, Maminka, Fotograf, Keňa, Let, Krásná fotka, Krása, Děti, Láska, Máť, Mateřská láska, Fotka, Mateřská láska!, Family, Skála, Jak
Mohlo by vás zajímat
Emoce a detaily z nevídané blízkosti! Nejlepší porodní fotky roku 2021
Porod