Maminka.czDěti

Miminko, nebo stařeček? Tyhle fotky jsou vtipné a zároveň neskutečně roztomilé!

Dita Mrázková 19.  4.  2024
Že jsou krásná všechna miminka, o tom samozřejmě jako rodiče vůbec nepochybujeme. Ale fotky v naší galerii dokazují další věc – roztomilost nezná hranic! Aby totiž miminko mělo výraz ustaraného staříka, to se hned tak nevidí. Máte ve svém archivu podobnou fotku?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Když se v rodině narodí miminko, hned ho všichni hodnotí: Je podobné víc mámě, tátovi, nebo je to celá starší sestřička? Už jste ale někdy viděli novorozeně nebo batole, které jako by vypadlo z oka babičce nebo dědovi, ovšem pozor – v jejich dnešní podobě?

VIDEO:  Miminka podle znamení: Martina Blažena Boháčová

Herec Brad Pitt si ve filmu Podivuhodný případ Benjamina Buttona zkusil, jaké to je narodit se jako stařec s tělem opotřebovaným, jako by už žil (a vypadal na) osmdesát let. Zatímco všichni kolem čekají, že malý chlapec zemře, on čím víc roste, tím víc mládne.

Děti z naší galerie jsou unikátní fyziognomicky i svým kukučem: některé se tváří, jako by měly za sebou všechny strasti světa, jiné oplývají vráskami starců. Na tváři vám ale určitě vykouzlí úsměv, ostatně jako všechna miminka!

GALERIE: To je ale háro! Pobavte se nad fotkami roztomilých vlasatých miminek
Témata: Děti, Batole, Rodina, Kojenec, Novorozenec, Miminko, Galerie, Benjamin Button,, Podoba, Jitka Nováčková, Brad Pitt, Novorozeně, Výraz, Fotka, Archiv, Vráska, Stařeček, Stařík, Děda, Star, Sestřička, Vid, Martin Blažena Boháčová, Benjamin Button, Roztomilost