Maminka.czGalerie

GALERIE: Nejím! Nechci! Nezkusím! S těmito kreativními svačinkami podobná slova od dětí už neuslyšíte

Simona Formánková 6.  2.  2022
Tohle jíst nebudu! Slýcháte podobná slova ve chvíli, kdy před své dítko naservírujete pokrm, se kterým jste se dlouho připravovala? Nezapomeňte, že jídlo by mělo nejen skvěle chutnat, ale také vypadat. Inspirujte se kreativními svačinkami, které vaše děti rozhodně neodmítnou!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Jídlo u dětí bývá věčný boj. Pokud jste maminkou nejedlíka, rozhodně už máte vyzkoušených pár "zaručených rad", jak děti přimět jíst. Pravděpodobně jste vyzkoušela všechna "letadélka", různá počítání nebo to, za koho se ještě musí "lžička spapat". Pokud ani to nepomohlo, zkuste děti jídlem zaujmout na první pohled. Zabere to možná o trochu více času, ale spokojené bříško vašeho děťátka bude tou správnou odměnou.

Je jednoznačně demotivující, když se připravujete s jídlem, které vaše dítě pak jedním odmítnutím smete ze stolu. Nebo ho dokonce doslova smete. Rozhodně chceme všichni, aby naše děti jedly zdravě a vyváženě, ale jak docílit toho, aby takové jídlo na první pohled zaujalo? Připravili jsme pro vás galerii, ve které se můžete inspirovat kreativním servírováním svačinek, po kterých zůstane na stole jen dokonale vyprázdněný talíř. 

VIDEO: Upečte si ty nejlepší čokoládové sušenky

Témata: Galerie, Výživa a stravování, Jídelníček, jídlo, Dětský jídelníček, Děti a jídlo, Náš tip, Potraviny, servírování, Děti, Rada, Pokrm, Podobné slovo, Talíř, Stůl, Potraviny na Heureka.cz