Maminka.czGalerie

GALERIE: Nejkrásnější dětské modelky, které dobývají svět! Mají dokonalé tváře, uhrančivé pohledy a perfektní outfity

Simona Formánková 21.  4.  2022
Krásu vnímá každý tak trochu po svém. Jeden vzývá ikonickou Marilyn Monroe, jiný upřednostňuje přirozenost a půvab Kate Moss. Pokud jde ale o dětskou krásu, jsou snad všichni na stejné vlně. Podívejte se na 15 okouzlujících dětských modelů a modelek, kteří se svým vzhledem v davu rozhodně neztratí.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Ruku na srdce – asi každá máma vidí své dítě poněkud nekritickým pohledem. Když už nemá pocit, že je naprosto dokonalé, rozhodně by našla odvětví, ve kterém zrovna ten její poklad vyniká. Jsou na své děti pyšné a také se jimi rády chlubí. A to nejen mezi kamarádkami na dětském hřišti nebo na rodinné oslavě.

Díky rostoucímu vlivu sociálních sítí se internet hemží fotkami dokonale upravených dětí. Některé z nich se díky tomu živí modelingem už od velmi útlého věku. Dlouhé řasy, výrazné oči, půvabná tvář – to je krátký výčet z mnoha věcí, které dětské modelky spojují. Podívejte se do naší galerie na ty nejvýraznější z nich a přečtěte si, co je do světa modelingu přivedlo.

VIDEO: První módní přehlídka dcery Ivy Kubelkové: S maminkou jsme doma trénovaly

Graylee Mae, 5 let (USA)

Graylee je nejstarší dcerou hráče amerického fotbalu Lance Moorea. Svou krásu a půvab zdědila po své matce Kasey Moore. Dívka už natočila několik reklam na dětské oblečení. Fotografie Graylee a její sestry se pravidelně objevují na instagramové stránce jejich matky a jsou fanoušky velmi oblíbené. 

Violetta Antonova, 7 let (Rusko)

Violettě je pouhých sedm let a má za sebou již několik módních přehlídek a reklam na dětské oblečení. Má staršího bratra, který také touží být modelem. Violetta svět módy a světla reflektorů naprosto zbožňuje. Její profil na Instagramu, který spravuje její matka Ekaterina, sleduje téměř milion lidí. 

Ava Marie a Leah Rose, 11 let (USA)

Dvojčata se proslavila poté, co jejich matka začala zveřejňovat snímky svých dcer na sociálních sítích. Sestry zaujaly modelingovou agenturu a ta jim nabídla smlouvu. Milují plavání, tanec a rády jsou v centru pozornosti. Jejich instagramový profil sledují téměř dva miliony lidí. 

Témata: Galerie, Instagram, Fotografie, slavné děti, Dětství, Sociální sítě, Topmodelka, Iva Kubelková, modelka, Krása, marilyn monroe, Kate Moss, Violet, Půvab, Vzhled, USA, Internet, Outfit, Moor
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Tělo po třech porodech? Děti mezeru mezi stehny neocení. Tato máma za svůj instagramový post sklidila uznání
Formánková Simona
Po porodu
Dcera spisovatelky Haliny Pawlowské Natálie: Už od mala chtěla být módní návrhářkou, dnes má svou značku
Brožová Lenka
Časopis Maminka
Tohle že je máma 5 dětí? Známá fitness trenérka ukázala své tělo 9 týdnů po porodu dvojčat
Formánková Simona
Po porodu
Záchvaty zlosti dětem prospívají! Čtyři kroky, kterými zvýšíte emoční inteligenci potomka
Procházková Simona
Péče o dítě a jeho výchova
Rodiče, těchto 7 věcí přestaňte dělat. Nejlépe hned, přejí si pediatři
Procházková Simona
Děti a nemoci
Syn se narodil hodinu po přijetí do porodnice, sama jsem mu nahmatala hlavičku: Jana se s námi podělila o porodní příběh i fotky
Formánková Simona
Vaše porodní příběhy
Úsměvná realita těhotenství! Pobavte se nad snímky, které sdílely nastávající maminky na sociálních sítích
Formánková Simona
Galerie
První vteřiny po porodu na 30 fotkách: Tohle jsou největší emoce v životě žen!
Víchová Terezaswp
Galerie