Maminka.czGalerie

GALERIE: Není zajíc jako zajíc aneb jak rodiče připravili dětem na Velikonoce hororový zážitek

Dita Mrázková 3.  4.  2023
Radši je schovat na půdu, než se nad nimi po letech dojímat. Tyto lehce bizarní fotografie totiž postrádají jednu zásadní věc. Tu, kvůli které je rodičové kdysi pořizovali. Zábavu. "Pokochejte se" momentkami, kvůli kterým zachycené děti na Velikonoce asi moc rády nevzpomínají...

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Velikonoce každé dítko vidí po svém. Holčičky se těší na barvení vajíček a pečení dobrot s maminkou, už méně pak na Velikonoční pondělí, kdy za tu námahu sklidí "výprask". Hoši se už nemůžou dočkat, až beztrestně "vyšupají" spolužačky. A ještě za to domů přinesou košík plný sladkostí. 

VIDEO: DIY: BARVENÍ VAJÍČEK PĚNOU NA HOLENÍ

Taková nespravedlnost se ale dá jednou za rok tolerovat. Co je ale neodpustitelné, je nacpat vřískající vystrašené dítě do spárů něčeho, co má jen vzdáleně připomínat roztomilého hebkého zajíčka. A ještě se tvářit, jak roztomilé to je. No uznejte sami, nejsou tyto fotografie důkazem toho, co zadělá na slušné dětské "traumátko"?

Klepněte pro větší obrázek

Některé retro vzpomínky evokují opravdu hororový zážitek malých koledníků. Z chlapce na této fotografii radost, štěstí a uvolněnost doslova tryskají, že?

Klepněte pro větší obrázek

Umaštěné flekaté leskymo, pochroumané oči, vražedný výraz... To všechno tito plyšáci splňují na jedničku. Co se tak asi honilo hlavou těm, kteří se pod maskou ukrývali? Nebylo jim divné, proč dítko v jejich náruči tak šíleně řve, když by mělo s úsměvem pózovat? 

A co rodiče, kteří se (až na pár výjimek) na svého nešťastného potomka pitvořili ve snaze získat alespoň jeden usměvavý záběr? Kdo ví. 

Klepněte pro větší obrázek

Zkrátka, tyto a další lehce bizarní fotografie z naší galerie se v rodinných albech vyjímat asi nebudou. 

Témata: Děti, Galerie, Batole, Rodiče, Velikonoce, Tradice, Fotografie, Strach, zážitek, Trauma, Velikonoční pondělí, Gal, Půda, Momentka, Zajíc