Maminka.czSlavné maminky

GALERIE: Nepoznáte, která z nich je máma! 10 celebrit s dcerami na fotkách ve dvaceti

Simona Formánková 9.  10.  2021
Říká se, že jablko nepadá daleko od stromu. A když navíc zafungují geny, děti své rodiče zkrátka nezapřou. Svět hollywoodských celebrit je toho důkazem. Podívejte se, jak vypadaly slavné herečky ve stejném věku jako jejich dcery. Některé z nich jsou doslova kopiemi svých matek.

Byly mladé, krásné a mnohým z nich ležel svět svého času doslova u nohou. I ony se však rozhodly na chvíli vzdát svých profesí či filmových rolí a zaměřit se pouze na tu jedinou – roli mateřskou. Nyní se už většina z nich pyšní dospělými dětmi. Podívejte se, jak vypadají jejich potomci v porovnání s fotkami rodičů ve stejném věku. 

Catherine Zeta-Jones a Carys Douglas

Klepněte pro větší obrázek

Přestože Catherine Zeta-Jones začala svoji kariéru už v mládí, celosvětového úspěchu se dočkala až na konci 90. let. Ztvárněním postav v hollywoodských snímcích Fantom, Zorro: Tajemná tvář a Past si získala srdce mnoha diváků. To její však patří jejímu manželovi Michaelu Douglasovi, se kterým má i dceru Carys Douglas. Ta přestože otce nezapře, zdědila půvab po své matce. Není proto divu, že už ve svých osmnácti letech je úspěšnou modelkou. 

VIDEO: Tyto celebrity pojí příbuzenský vztah. Věřili byste tomu?

Témata: Slavné maminky, Slavní rodiče, Galerie, Životy slavných, herečka, Madonna, modeling, Carlos Leon, Dcera, Lourdes Leon, Kirsten Dunst, Hilton, Paris Hilton, Blyth Danner, Bruce Willis, Modelka, Reese Witherspoonová, Goldie Hawnová, Michael Douglas, Gwyneth Paltrowová, Chanel, Celebrity, Kaia, Kate, Kate Hudsonová
Mohlo by vás zajímat
Pivo zvyšuje tvorbu mléka. Mýty o tom, co mají jíst a pít kojící matky
Kolinová Gabriela
Kojení