Maminka.czMóda

GALERIE: Pohodlné a trendy. Ty nejlepší legíny pro těhulky, mámy, holky i kluky!

Dita Mrázková 11.  8.  2021
Módní kritici je příliš nemusí, podle nich se hodí jen do posilovny. Jenže mámy (a to i ty nastávající) vědí své. Na pískoviště, na procházku i na běžné pochůzky jsou legíny ideálním řešením. A pozor: Už je nenosí jen malé princezny, pohodlným doplňkem se staly i pro pány kluky!

Legíny, capri, "elasťáky"... Tento dřív ryze sportovní módní kousek se těší čím dál větší popularitě i na běžné nošení, ať už dlouhé nebo ke kolenům. Jak by ne, když už jsou v nabídce v atraktivních odstínech a s motivy, které jsou doslova k nakousnutí. 

VIDEO: Nejkrásnější olympijské kolekce

Módním faux pas je pouze nevhodně zvolená obuv – k legínám prostě zapomeňte na boty s podpatkem, sluší jim opravdu jen tenisky, případně žabky.

Módní řetězce nezapomínají ani na těhulky, a tak se dá dnes pořídit i slušná "těho legínová" výbava.

Móda není univerzální - oblékejte se podle svého typu

K mání jsou i netradiční, ale o to praktičtější "nánožníčky" pro ty nejmenší. Natáhnou se rychle na nožky kojence či batolete, a dětské body s plínou pro snadnější manipulaci (a prodyšnost) tak zůstane odkryté.

Maminky jsou pro děti vzorem, a to i v módě, takže je jasné, že pokud vyrazíte ven v legínách, jistojistě je bude vyžadovat i malá parádnice. A proč ne, dívčí legíny vypadají dobře nejen k tričku, ale dají se vzít i v chladnějších dnech k šatům nebo sukni.

A aby nebyli pozadu ani kluci, pořídit se dají i kousky pro ně. Naše galerie je toho důkazem, podívejte se sami.

Témata: Děti, Těhotenství, Batole, Novorozenec, Předškolák, Kojenec, Galerie, Krása a styl, Jen pro maminku, Sport, Móda, Výbavička pro miminko, Legíny, Dětské oblečení a dětská obuv, Volný čas, Trendy, Výbava, Malá princezna, Kluk, Pískoviště, Holka, Trend, Máma, Posilovna
Mohlo by vás zajímat
Bitcoin Salvador Stýblo podráždil českou veřejnost. Jaká další netradiční jména mají děti celebrit?
Formánková Simona
Slavní rodiče