Maminka.czGalerie

Princ George nebo princezna Charlotte jako dospělí: Jak se promění tváře dětí z královských rodin za několik let?

Simona Formánková 19.  11.  2022
Už od útlého věku jsou v hledáčku celého světa. Každý jejich krok je přísně střežen nejen ochrankou, ale také novináři. Život členů královské rodiny nás jednoduše fascinuje. Pojďme tentokrát popustit uzdu fantazii a podívat se, jak by jednou mohli vypadat princové a princezny, až dosáhnou dospělosti.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Být princem nebo princeznou je tajným snem snad každého dítěte. Přestože se realitou stane pouze pro pár vyvolených, život královské rodiny nás nepřestává fascinovat. Malé holčičky si představují, jaké krásné róby takové princezny asi nosí, když se jdou projít do královské zahrady, a chlapečci by jistě rádi oblékli zbroj statečného rytíře. Realita života dnešních královských ratolestí je však úplně jiná. 

VIDEO: Princezna Charlotte už toho má dost! Vztek malé holčičky na letišti

Už od útlého věku musí plnit královské povinnosti, dodržovat striktní protokol a etiketu. Na veřejnosti musí například stát či sedět podle jasně stanovených pravidel. Pokud vyrazí britská královská rodina na zahraniční cestu, tak oblečení sourozenců musí vždy perfektně ladit. Což je také možná jedním z důvodů, proč na sebe ti nejmenší vždy strhnou tu největší pozornost. 

O menší pozdvižení se před třemi lety postarala princezna Charlotte, která je považována za největší rebelku v britském královském paláci. Během účasti na charitativním závodu v plachtění, kam s bratrem princem Georgem doprovázela své rodiče, vyplázla na fanoušky jazyk. Úšklebek malé slečny přešla její maminka Kate s úsměvem a všechny přihlížející skvěle pobavil. 

Jak bude malá nezbednice Charlotte vypadat v dospělosti? Bude opravdovou kopií své babičky, královny Alžběty II., jak média neustále píší? A jak bude vypadat budoucí král princ George po svých osmnáctých narozeninách? Podívejte se do fotogalerie na vizualizace, jak by mohly v budoucnu vypadat děti z královských rodin. 

Témata: Galerie, slavné děti, Královská rodina, monarchie, Princezna Diana, Král, Princ George, královna Alžběta, princezna, Následník trůnu, Pravnoučata, Fantazie, Archie Harrison Mountbatten - Windsor, Útlý věk, Kate, Dospělí, Pár let, Alžběta II., Charlotte, Princezna Charlotte, Princ, George, Dospělost