Maminka.czGalerie

Princ George nebo princezna Charlotte jako dospělí: Jak se promění tváře dětí z královských rodin za několik let?

Simona Formánková 19.  11.  2022
Už od útlého věku jsou v hledáčku celého světa. Každý jejich krok je přísně střežen nejen ochrankou, ale také novináři. Život členů královské rodiny nás jednoduše fascinuje. Pojďme tentokrát popustit uzdu fantazii a podívat se, jak by jednou mohli vypadat princové a princezny, až dosáhnou dospělosti.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Být princem nebo princeznou je tajným snem snad každého dítěte. Přestože se realitou stane pouze pro pár vyvolených, život královské rodiny nás nepřestává fascinovat. Malé holčičky si představují, jaké krásné róby takové princezny asi nosí, když se jdou projít do královské zahrady, a chlapečci by jistě rádi oblékli zbroj statečného rytíře. Realita života dnešních královských ratolestí je však úplně jiná. 

VIDEO: Princezna Charlotte už toho má dost! Vztek malé holčičky na letišti

Už od útlého věku musí plnit královské povinnosti, dodržovat striktní protokol a etiketu. Na veřejnosti musí například stát či sedět podle jasně stanovených pravidel. Pokud vyrazí britská královská rodina na zahraniční cestu, tak oblečení sourozenců musí vždy perfektně ladit. Což je také možná jedním z důvodů, proč na sebe ti nejmenší vždy strhnou tu největší pozornost. 

O menší pozdvižení se před třemi lety postarala princezna Charlotte, která je považována za největší rebelku v britském královském paláci. Během účasti na charitativním závodu v plachtění, kam s bratrem princem Georgem doprovázela své rodiče, vyplázla na fanoušky jazyk. Úšklebek malé slečny přešla její maminka Kate s úsměvem a všechny přihlížející skvěle pobavil. 

Jak bude malá nezbednice Charlotte vypadat v dospělosti? Bude opravdovou kopií své babičky, královny Alžběty II., jak média neustále píší? A jak bude vypadat budoucí král princ George po svých osmnáctých narozeninách? Podívejte se do fotogalerie na vizualizace, jak by mohly v budoucnu vypadat děti z královských rodin. 

Témata: Galerie, slavné děti, Královská rodina, monarchie, Princezna Diana, Princ George, královna Alžběta, Následník trůnu, Pravnoučata, Král, Fantazie, Archie Harrison Mountbatten - Windsor, princezna, Pár let, Princ, Charlotte, Dospělí, Útlý věk, George, Dospělost, Alžběta II., Princezna Charlotte, Kate
Mohlo by vás zajímat
Před pěti lety získala titul Nejkrásnější dívka světa. Jak vypadá Anastasiya dnes a čím by chtěla být, až vyroste?
Mrázková Dita
slavné děti
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Princ George nebo princezna Charlotte jako dospělí: Jak se promění tváře dětí z královských rodin za několik let?
Formánková Simona
Galerie
7 věcí, které s dětmi musíte zažít o adventu
Víchová Tereza
Advent
Použitý kondom nebo ojetá pneumatika? Tyhle těhotenské fotky jsou kreativní až za hranu! Posuďte sami
Formánková Simona
Galerie
První těhotný muž světa porodil 3 děti. Nechtěl jsem zůstat lesbickou ženou, opačné pohlaví je pro mě přirozenější, říká
Formánková Simona
transgender
RECEPT: Linecké cukroví a vanilkové rohlíčky nesmí na vánočním stole chybět
Procházková Simona
Cukroví
Chlapec žil pouhých 10 dní. Společně strávený čas pro nás byl požehnáním, tvrdí rodina. Jejich dojemný příběh obletěl celý svět
Formánková Simona
Příběhy
Zpěvačka Veronika Stýblová ze skupiny VERONA: Hrozila jí rakovina, přesto otěhotněla. Brečela jsem štěstím, říká dnes
Mrázková Dita
Slavné maminky