Maminka.czGalerie

GALERIE: Princezna Charlotte nebo princ George jako dospělí? Neuvěříte, jak budou vypadat děti královských rodin za pár let

Simona Formánková 21.  3.  2022
Už od útlého věku jsou v hledáčku celého světa. Každý jejich krok je přísně střežen nejen ochrankou, ale také novináři. Život členů královské rodiny nás jednoduše fascinuje. Pojďme tentokrát popustit uzdu fantazii a podívat se, jak by jednou mohli vypadat princové a princezny, až dosáhnou dospělosti.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Být princem nebo princeznou je tajným snem snad každého dítěte. Přestože se realitou stane pouze pro pár vyvolených, život královské rodiny nás nepřestává fascinovat. Malé holčičky si představují, jaké krásné róby takové princezny asi nosí, když se jdou projít do královské zahrady, a chlapečci by jistě rádi oblékli zbroj statečného rytíře. Realita života dnešních královských ratolestí je však úplně jiná. 

VIDEO: Princezna Charlotte už toho má dost! Vztek malé holčičky na letišti

Už od útlého věku musí plnit královské povinnosti, dodržovat striktní protokol a etiketu. Na veřejnosti musí například stát či sedět podle jasně stanovených pravidel. Pokud vyrazí britská královská rodina na zahraniční cestu, tak oblečení sourozenců musí vždy perfektně ladit. Což je také možná jedním z důvodů, proč na sebe ti nejmenší vždy strhnou tu největší pozornost. 

O menší pozdvižení se před třemi lety postarala princezna Charlotte, která je považována za největší rebelku v britském královském paláci. Během účasti na charitativním závodu v plachtění, kam s bratrem princem Georgem doprovázela své rodiče, vyplázla na fanoušky jazyk. Úšklebek malé slečny přešla její maminka Kate s úsměvem a všechny přihlížející skvěle pobavil. 

Jak bude malá nezbednice Charlotte vypadat v dospělosti? Bude opravdovou kopií své babičky, královny Alžběty II., jak média neustále píší? A jak bude vypadat budoucí král, princ George po svých osmnáctých narozeninách? Podívejte se do galerie na vizualizace, jak by mohly v budoucnu vypadat děti z královských rodin. 

Témata: Galerie, Královská rodina, slavné děti, monarchie, Archie Harrison Mountbatten - Windsor, královna Alžběta, Princ George, Princezna Diana, Fantazie, Pravnoučata, Následník trůnu, Král, Charlotte, Dospělí, Pár let, Princ, Útlý věk, Princezna, Princezna Charlotte, George, Alžběta II., Kate
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
GALERIE: Kojit třeba tříleté dítě. A proč ne? Tyhle mámy se neskrývají!
Víchová Tereza
Kojení
Dcera Angeliny Jolie a Brada Pitta Shiloh: Na fotce ji nepoznáte! Z "kluka" je šarmantní teenagerka
Mrázková Dita
Děti slavných
Syna porodila, když jí bylo 57. Mít dítě v pozdějším věku je jednodušší, nemáte taková očekávání, říká Barbara
Formánková Simona
Příběhy
Před dětmi a po nich! Tohle jsou šokující proměny žen, které změnilo mateřství
kog
Rodina a vy
Rodiče, těchto 7 věcí přestaňte dělat. Nejlépe hned, přejí si pediatři
Procházková Simona
Děti a nemoci
Zpěvačka Katy Perry: 20 kilo navíc, odhalená prsa a neoholené nohy neřeším. Pro naši Daisy obětujeme s Orlandem všechno na světě!
Mrázková Dita
Slavné maminky
Galerie: "Pneumatiky", strie, celulitida? Známé i neznámé mámy ukázaly svá těla v plavkách a nedostatky neřeší
Mrázková Dita
Mámy v plavkách
Martina Pártlová otevřeně o mateřství: Podívejte se na její rozkošnou Stellu ve videu!
Víchová Tereza
Časopis Maminka