Maminka.czInstagram

Pro syny si přáli dalšího sourozence, nakonec se dočkali šesterčat. Jak žije početná rodina známá z oblíbené reality show?

Simona Formánková 30.  10.  2022
Courtney a Erik se poznali už na střední škole. Oba věděli, že spolu chtějí zůstat navždy a mít velkou rodinu. Jejich téměř pohádkový příběh se splnil. Ovšem nabral trochu nečekaný směr ve chvíli, kdy zatoužili po čtvrtém dítěti. Když jim lékaři oznámili, že čekají šesterčata, byl to šok pro všechny.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Courtney a Erik Waldropovi byli ještě před pár lety naprosto průměrný americký pár. V roce 2008 se jim narodil první syn Saylor a oni prožívali pravé rodinné štěstí. Když však chtěli svému synkovi dopřát sourozence, přišlo velké zklamání. Courtney potratila a pro další těhotenství jí bylo doporučeno umělé oplodnění. To bylo úspěšné a sympatické rodince se v roce 2012 narodila dvojčata – chlapci Wales a Bridge.

VIDEO: Prosil o bratra od svých 3 let. Jeho matka podstoupila operaci, aby mu přání splnila

Touha po velké rodině byla natolik silná, že i přes veškeré předchozí komplikace s otěhotněním se Courtney a Erik rozhodli umělé oplodnění podstoupit ještě jednou. A to bylo úspěšnější víc, než si kdo z nich vůbec dokázal představit. Když se na ultrazvuku objevilo šest bijících srdíček, byl to šok jak pro lékaře, tak pro nastávající rodiče. Protože jsou šesterčata něčím naprosto ojedinělým, začala se o rodinu ihned zajímat americká média. Televizní stanice TLC s nimi od 25. týdne těhotenství začala natáčet reality show s názvem Sweet Home Sextuplets.

V prosinci 2017 se Courtney a Erik stali pyšnými rodiči šesterčat, která pojmenovali Blu, Layke, Rawlings, Rayne, Rivers a Tag. Poměr sil je tak rovnoměrně rozložený – jde totiž o 3 dívky a 3 chlapce. Díky zmíněné reality show mohli fanoušci sledovat, jak se poklidný život této rodinky změnil k nepoznání. Na pomoc s péčí o 9 dětí přispěchali nejbližší rodina i přátelé, i tak to bylo pro rodinu velmi náročné období. Přes to všechno je však početná rodina požehnáním. "Nemohu popsat, co cítím, když se na tuto fotku podívám. Jediné, co mohu říct, je: naše modlitby byly vyslyšeny," napsala dojatá Courtney k snímku šesterčat, která slavila jeden rok. 

Podívejte se do fotogalerie, jak se této rodince žije a jak se děti během let změnily. Díky tomu, že je Courtney vášnivá fotografka, není o krásné fotografie nouze.

Témata: Těhotenství, Galerie, Rodiče, Sourozenci, Rodina, Děti, Instagram, Fotografie, Sociální sítě, Umělé oplodnění, Vícerčata, Střední škola, šok, Reality show, Fotografka, Bridge, TLC, Pár let, Pohádkový příběh, Ray, Lékař, Blu, Wales, Požehnání, Courtney
Mohlo by vás zajímat
Před pěti lety získala titul Nejkrásnější dívka světa. Jak vypadá Anastasiya dnes a čím by chtěla být, až vyroste?
Mrázková Dita
slavné děti
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Použitý kondom nebo ojetá pneumatika? Tyhle těhotenské fotky jsou kreativní až za hranu! Posuďte sami
Formánková Simona
Galerie
Princ George nebo princezna Charlotte jako dospělí: Jak se promění tváře dětí z královských rodin za několik let?
Formánková Simona
Galerie
První těhotný muž světa porodil 3 děti. Nechtěl jsem zůstat lesbickou ženou, opačné pohlaví je pro mě přirozenější, říká
Formánková Simona
transgender
Herečka Alicia Silverstone a její šokující rodičovství: Spí s jedenáctiletým synem v posteli, když byl malý, předžvýkávala mu jídlo
Mrázková Dita
Slavné maminky
Upečte si dokonale vláčný perník. S nastrouhanými jablky bude nepřekonatelný
redakce
Recepty
Tohle že je máma 5 dětí? Známá fitness trenérka ukázala své tělo 9 týdnů po porodu dvojčat
Formánková Simona
Po porodu
Intimněji už to nejde: Tyhle fotky zachycují první vteřiny dítěte na světě. Podívejte se na dechberoucí detaily
Víchová Tereza
Porod