Maminka.czGalerie

První Vánoce s miminkem: Máme pro vás 32 originálních tipů, jak zachytit jedinečné okamžiky

Simona Formánková 12.  12.  2023
První Vánoce s miminkem jsou jednoznačně emotivním a nezapomenutelným okamžikem. Uchovejte si vzpomínky na tento čas nejen v paměti, ale i na originálních fotografiích. Máme pro vás 32 tipů, jak takové snímky nafotit!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Pokud chcete mít všechna miminkovská poprvé náležitě nafocena a natočena, Vánoce by rozhodně neměly zůstat opomenuty. Naopak! Jedno z nejkouzelnějších období v roce doslova vybízí k tomu, fotit děti v roztomilých pózách a převlecích. Připravili jsme pro vás galerii 32 nejkrásnějších a nejoriginálnějších fotografií, které zvládnete s vaším drobečkem nafotit i u vás doma. Snímky vám tak zůstanou jako krásné vzpomínky, případně jimi můžete obdarovat vaše nejbližší. 

VIDEO: Co mají češi na Vánocích rádi a co je pro ně typické?

Vánoční ozdoba

Pokud máte ještě malé miminko, které nesedí a nepřetáčí se, bude takováto fotka pro vás ideální. Ujmete-li se role fotografa, budete potřebovat ještě pár rukou k dobru. Stačí připravit miminku nějaký slušivý overal, měkkou podložku, vánoční dekorace a krásná tematická fotka je na světě. 

Klepněte pro větší obrázek
Témata: Galerie, Miminko, Rodina, Fotografie, Výroba, Sociální sítě, Vánoce, Tipy na dárky, Stromek, Okamžik, Záchyt, Jedinečný okamžik, Pár let, Ori, Vzpomínka, Zach, Novoroční přání, Předloha, Nakousnutí, Tip, Fotka, Eve, Chaloupka, Oka, Focení