Maminka.czGalerie

GALERIE: Pssst, ať nás máma neslyší! 34 fotek, které vám ukážou, co se právě děje, když jsou děti chvilku zticha

Simona Procházková 3.  5.  2022
Pamatujete si nebo znáte z vyprávění, co nejšílenějšího jste vyvedli jako děti, když jste zůstali chvilku bez dozoru? Vytopená koupelna, rozstříhané závěsy, vyhozené pojistky, květináče shozené z balkonu v pátém patře, originální kresby permanentním fixem vyvedené po dvířkách zbrusu nové kuchyňské linky? Určitě máte také k dobru podobné zážitky…Jenže pomůže to na zklidnění nervů ve chvíli, kdy zjistíte, že podobný kousek pro vás přichystaly i vaše děti?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Domácí mazlíček s chlupy slepenými do obřích cucků lepidlem, okna rozbitá dobře mířenými střelami z praku nebo fotbalovým míčem, kbelík na hlavě, který nejde sundat, mladší sourozenec pomalovaný temperami, vyděšený křeček, který se učí plavat v plném umyvadle, borůvková marmeláda z lívanců pečlivě rozmazaná po bílém nábytku nebo svátečním ubruse…

VIDEO: Ach, ti tatínci aneb taneční kroužek zahájen

Dětičky umí rodičům pěkně zavařit a připravit jim opravdu nečekaná překvapení. Stačí nechat je jen na pár okamžiků mimo dozor a nestačíte zírat, kam až můžou dosáhnout jejich kreativita a tvořivost. A umí být až neskutečně rychlé, zejména když jde o lumpárny. Občas veselé, jindy spíše tragikomické nebo i takové, nad kterými vám vylétne tlak do závratných výšin, nebo dokonce ukápne slza zoufalství. Jakmile bdělost a pohotovost rodiče jen trošku poleví, nestačí se pak mnohdy divit.

Myslíte si, že jste měli špatný den? No, jsme si celkem dost jistí, že to nebylo až tak špatné jako v rodinách na fotografiích v galerii. Tyhle fotky, které jasně ukazují, co se stane, když jsou děti příliš dlouho zticha, vás rozesmějí... Pouze tedy v případě, pokud nejste rodičem některé z těchto ratolestí.

Dříve normální, dnes často nemyslitelné! Podívejte se na retro snímky, jak se bavily děti v minulosti
Témata: Galerie, Mateřství, Rodina a vy, Děti, Fotografie, Rodičovství, Dětství, Kuchyňská linka, Koupelna, Chvilka, Květináč, Máma, Kresba, Balkón, Pojistka, Fotka
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Dcera Angeliny Jolie a Brada Pitta Shiloh: Na fotce ji nepoznáte! Z "kluka" je šarmantní teenagerka
Mrázková Dita
Děti slavných
Neuvěřitelné "skóre"! Krásná Michaela Salák se stala po páté maminkou!
Zenklová Veronika
Slavné maminky
Miminko v manželské posteli? Nedělejte to, varuje tahle máma. Proč?
Prachařová Kateřina
Vaše příběhy
Jaké to je pořídit si dítě ve 20 a ve 40? Rozdíly, které mě překvapily
Wallerová Radka
Rodičovství
Zpěvačka Katy Perry: 20 kilo navíc, odhalená prsa a neoholené nohy neřeším. Pro naši Daisy obětujeme s Orlandem všechno na světě!
Mrázková Dita
Slavné maminky
Herečka Eva Josefíková je maminkou. A miminko má neobvyklé jméno
Víchová Tereza
Slavné maminky
Nedávali jí šanci, nakonec má čtyřčata! Neuvěřitelné fotky před a po
Procházková Simona
Rodina
Nejkrásnější fotky porodů? Vyhrála holčička koukající na novorozeného bratra
Wallerová Radka
Porod