Maminka.czGalerie

„Před” a „po” dětech: Úsměvná realita zachycená na fotografiích. Jak se rodičovství vepíše do tváře?

Simona Formánková 10.  4.  2024
Protančené noci, hodiny ve fitku a dokonalý make-up? S dětmi dostane život úplně jiný náboj! A upřímně řečeno, za trochu spánku a klidu by šel kdejaký rodič světa kraj! Podívejte se do galerie na srovnávací fotky – někteří rodiče jsou na nich "před" a "po" doslova k nepoznání. Ale ta láska za to stojí.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

S příchodem dětí se mění snad téměř všechno, na co jsme byli do té doby zvyklí. A takové páteční večery už neznamenají počátek dlouhého, nikdy nekončícího párty víkendu s kamarády, ale stanou se z nich (až na světlé výjimky) klasické večerní "veletoče" s ratolestmi. Často si ani nevšimneme, že je vlastně pátek. A přestože si to občas nechceme přiznat, rodičovství mění i náš zevnějšek. Malovat se často nemá smysl, místo svůdných selfíček fotky s odsávačkou a večerka v době, kdy běžně začínal noční život. Tak schválně – která fotka vás vystihuje?

VIDEO: Ach, ti tatínci. Když přebaluje tatínek

Instagramový profil Got Toddlered na tuto realitu poukazuje povedenými porovnávacími fotografiemi. Je na nich skvěle zachycen kontrast mezi dospělým životem bez dětí a s dětmi. Pokud jste někdy měla pocit, že to jenom vy jste máma, která si už týden nestihla umýt hlavu, tak vás fotky v galerii zaručeně uklidní. I bývalé královny krásy si sednou na gauč s odsávačkou mléka u prsa a nabírají sílu na další lekci rodičovství. 

Podívejte se na vtipné snímky poněkud vyčerpaných rodičů v porovnání s jejich "svobodným já". 

Témata: Galerie, Rodina a vztahy, Rodičovství, Instagram, Rodiče, Spánek, Fotografie, Král, Děti, Zach, Jasná věc, Fotka, Máma, Královna, Selfíčko, Realita, Mama, Parket, Plný úvazek, Zevnějšek, Make-up, Odsávačka, Láska, Svobodný