Maminka.czGalerie

GALERIE: Škola volá! Kdo z českých celebrit vedl své dítko do první třídy?

Simona Formánková 2.  9.  2021
První školní den je velkou událostí nejen pro prvňáčky. S lehkou nervozitou, obavami, ale i nadšením vstupují do svých tříd také děti starší nebo školkové. Podívejte se do galerie, jak tento den letos prožily děti našich známých osobností. Kdo z nich už má doma prvňáčka?

Že jde o velkou událost nejen pro děti, ale i jejich rodiče, bylo zřejmé hlavně ze sociálních sítí. Ty se od rána plnily fotografiemi pyšných rodičů s jejich lehce nervózními potomky. 

Herec Roman Vojtek se pochlubil fotkami se synem Benediktem, který letos nastoupil do první třídy. „Nevím, kdo z nás byl víc nervózní a rozechvělý. Ale jedno je jisté... něco se v jeho/našem životě uzavřelo a něco nepoznaného ho čeká. Moc ti, Benďo, i všem prvňáčkům a taky rodičům přeju, aby vám škola, učení a noví kamarádi přinesli jen to nejlepší pro váš život. Takže krásný školní rok, žádné lockdowny, distančky a spoustu poznání a zdraví," okomentoval příspěvek pyšný otec. 

Témata: Předškolák, Galerie, Slavné maminky, Instagram, Sociální sítě, Rodiče, Slavní tatínci, Základní škola, slavné děti, Premiéra, André, Velká událost, Třída, Lukáš Rosol, Prvňáčci, Michaela Ochotská, Benďo, Lucie, Celebrity, Lucie Křížková, Michael Salák, Nervozita, Děti, Michaela, Školní den
Mohlo by vás zajímat
Tátové podle zvěrokruhu. Raci jsou úžasně vnímaví, Býci děti uplácejí. Lvi se jimi chlubí
Horoskopy
Na fotkách je vidí celý Londýn: Dost nerealistických očekávání, za své tělo po porodu se nestydíme!, říkají odvážné maminky
Mrázková Dita
Po porodu