Maminka.czSlavné maminky

GALERIE: Slavné mámy vyrazily na Met Gala: Kdo odtajnil další těhotenství a komu dělala garde krásná dcera?

Dita Mrázková 3.  5.  2023
První květnové pondělí patří každoročně k velké oslavě módního světa a umění. V Metropolitním muzeu v americkém New Yorku se to slavnými přímo hemží. Ani letos nemohly na červeném koberci chybět celebrity z řad ostřílených i novopečených maminek. Které to slušelo nejvíc?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Letošní ročník byl věnován Karlu Lagerfeldovi, zesnulému módnímu návrháři, kterého celebrity přímo zbožňovaly. Na jeho počest museli pozvaní hosté dodržet určený dress code. Jak si poradily slavné maminky?

VIDEO: MET GALA 2021: ZPĚVAČKA KATY PERRY OSLNILA SVÝM ORIGINÁLNÍM MODELEM

Gisele Bündchen
Maminka syna Benjamina a dcery Vivian se s otcem svých dětí sice rozvádí, to jí ale nebránilo vyrazit za kulturou. V bílých šatech bohatě doplněných o závoj z peří vypadala bývalá topmodelka doslova jako anděl.

Klepněte pro větší obrázek

Paris Hilton
Novopečená maminka si zřejmě chtěla odfrknout od mateřských povinností a syna Phoenixe nechala na hlídání svému muži. V sexy rafinovaných černých šatech a botách na maxi platformě byla nepřehlédnutelná.

Klepněte pro větší obrázek

Kate Moss
Bývalá supermodelka vzala na Met Gala i svou dceru Lilu. Obě se sladily do jemného pudrového odstínu a jen málokdo by tipoval, že jde o mámu s dcerou...

Klepněte pro větší obrázek

Serena Williams
Bývalá tenistka a máma dcerky Alexis se postarala o překvapení. Své dmoucí bříško v černobílých úzkých šatech, které po celou dobu láskyplně hladil její manžel Alexis, neskrývala, a tak je navýsost jasné, že už se brzo stane dvojnásobnou maminkou!

Klepněte pro větší obrázek

Rihanna
Zpěvačka, která je mámou syna Noaha a zanedlouho přivítá na svět druhé dítě, vyrazila na galavečer v bílém modelu značky Valentino, a pokud si myslíte, že byla celý večer pořád zahalená, tak se mýlíte. Nebyla by to Rihanna, kdyby své křivky patřičně neukázala. 

Klepněte pro větší obrázek

Důkaz, stejně jako další fotografie z galavečera i následné after párty, najdete v naší fotogalerii. Svými modely oslnily další slavné mámy, jako jsou Kim Kardashian, Penélope Cruz, Nicole Kidman, Emily Ratajkowski, Salma Hayek a další.

Témata: Těhotenství, Galerie, Slavné maminky, Životy slavných, Slavné páry, Rodiče, Dcera, Celebrity, herečka, Matka, zpěvačka, Herec, Paris Hilton, Móda, Krása a styl, matka a dcera, Topmodelka, idol, Nicole Kidman, Hollywood, sportovec, Cardi B, modelka, Serena Williams, Gisele Bündchen, Oblečení a móda na Heureka.cz