Maminka.czSlavní tatínci

GALERIE: Byli na dítě sami a jsou na to hrdí! Těchto 5 slavných otců vzalo výchovu do vlastních rukou

Simona Formánková 13.  3.  2022
Rozvod s partnerem, tragická nehoda nebo vlastní rozhodnutí. Důvodů, proč jeden z rodičů vychovává dítě sám, může být několik. Dnešní doba zná spíš matky samoživitelky, ovšem ani otců, kteří se starají o děti bez partnerky, není málo. A přestože svou roli plní naprosto dokonale, ve společnosti stále převládá názor, že jedině matka je schopna se o dítě plnohodnotně postarat. Máme pro vás 5 otců, kteří boří tato klišé a přesvědčí vás o opaku.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Liam Neeson je známý americký herec. Tento sympaťák se divákům zaryl nesmazatelně pod kůži ve snímcích Láska nebeská nebo Schindlerův seznam. Jeho osobní život poznamenala tragická událost, kdy jeho žena Natasha Richardson zemřela po nehodě na lyžích. Liam zůstal na výchovu dvou synů, kterým v té době bylo 12 a 13 let, sám. Přestože tato nehoda rodinou velmi otřásla, dokázal slavný herec vychovat oba syny. V roce 2020 si dokonce s jedním z nich zahrál ve snímku Vzpomínky na Itálii, v němž si manželku a maminku připomněli. Film je totiž zároveň i vzpomínkou na Natashu Richardson. 

Video: Liam Neeson míří do kin se svým potomkem v rolích otce a syna

Témata: Slavní rodiče, Galerie, Časopis Maminka, Rodičovství, Slavní tatínci, Rodina, Rodina a vztahy, Výchova, Instagram, Syn, herečka, Herec, Otec, Sociální sítě, Otcové, Sam, James Bond, Nicolas Cage, Zoe, Nehoda, Cassandra, Lisa Bonet, Seth, Pierce Brosnan, Kravitz