Maminka.czGalerie

Snadno a bez utrácení! 30 tipů na maškarní kostýmy, které jednoznačně zabodují

Simona Formánková vas 19.  2.  2024
Různé kostýmy, masky a převleky všeho druhu děti milují. Pokud se chystáte vyrazit na karneval nebo pouze hledáte inspiraci, jak vytvořit maškarní přestrojení snadno a za pár korun, máme pro vás 30 skvělých tipů. Tímhle kostýmem vaše děti sklidí obdiv na každém karnevalu.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Dávno jsou pryč klišé, že holky chodí v převlečení za princezny a kluci za piráty. Dětská představivost sahá mnohem dál, a pokud jste dostali za úkol jim jejich vysněnou masku obstarat, žádný strach. V obchodech samozřejmě seženete nepřeberné množství krásných kostýmů, jejichž zpracování je precizní, ale cena často dosahuje nebeských výšin. Ukážeme vám, že originální převleky hravě zvládnete vytvořit sami doma, a navíc za pár korun. 

Většinou si vystačíte s tím, co máte běžně doma. Nafukovací balonky, zbytky látek nebo i kousky oblečení z vašeho šatníku. Přestože děti si často přejí převlek některého ze svých filmových hrdinů, v naší galerii se přesvědčíte, že na karnevalu můžou zabodovat i ohníček, hroznové víno nebo upršený mráček. 

VIDEO: Dílnička: Vyrobte si s dětmi jednoduchou květinu

GALERIE: 50 originálních i tradičních nápadů na karnevalové masky pro děti
Témata: Galerie, Tvoření, DIY, Výroba, inspirace, Kostým, cena, Výtvarné aktivity, Karneval, Maska, Převlek, Kos, Tip, Utrácení, Pár korun, Přestrojení