Maminka.czKuriozita

GALERIE: Šokující proměny! Bezzubé mamince mění make-up život

len 13.  12.  2022
Matka příroda jí mnoho půvabů nenadělila: má trudovitou pleť, podbradek, nadváhu a po nehodě přišla o přední zuby. I přes to ze sebe pětatřicetiletá maminka z Edmontonu dokáže vytvořit glamour krásku a svými výtvory „před a po“ ovládla sociální sítě.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Kanaďanka Sarah Andres se o make-up začala více zajímat v roce 2010: "Sledovala jsem stovky hodin výukových programů o líčení na YouTube, abych se tyto dovednosti naučila. A v roce 2018 jsem se stala vizážistkou na plný úvazek." Rok předtím přišla Sarah při nehodě na čtyřkolce o několik zubů. Hollywoodsky dokonalý úsměv jí tak dodává snímatelná zubní náhrada. Proměny, které zaznamenává, jsou tak opravdu omračující. A přinášejí jí nemalé peníze...

VIDEO: Dívka si fotila selfie každý den dlouhých osm let


Proč má Sarah Andres takový úspěch, když internet je plný profíků, kteří dokážou s líčidly zázraky? Neváhá se totiž ukázat i bez make-upu. A že zrovna v jejím případě je to dramatický kontrast! „Nevadí mi ukázat, jak vypadám ve skutečnosti, protože jsem se svým zevnějškem smířená a vím, že vzhled není všechno. Ale trvalo mi to,“ přiznává Sarah.

Své proměny začala sdílet, když zjistila, že ji na fotografiích nepoznávali ani přátelé. "Dokonce se mě lidé ptali, jak se mi podařilo mezi snímky před a po zhubnout!" směje se Sarah. Ve skutečnosti tyto dva záběry obvykle dělí zhruba hodina – tak dlouho totiž Sarah proměna vizáže trvá.

Klepněte pro větší obrázek

"Ráda konturuji  a líčím očními stíny. A jsem velkou fanynkou třpytek. Je zábavné je neustále měnit. Mám ráda efektní make-up, nikdy se nesnažím o přirozené líčení. U mě je to buď všechno, nebo nic," popisuje svůj přístup Sarah. Lidé si při pohledu na její proměny nejčastěji ukazují na nos a zuby. "Myslím, že kvůli chybějícím zubům je proměna ještě dramatičtější a více šokující," přikyvuje Sarah. A co se nosu týče, jeho tvar dokáže konturováním změnit opravdu velmi výrazně. 

Její schopnosti líčení (nebo v tomto případě možná spíš maskování?) jsou natolik přesvědčivé, že ji lidé považují za „catfish“, tedy člověka s falešnou identitou. "Pro mě je to opravdu zábava, když se můžu tak výrazně změnit. Ale necítím potřebu schovávat se za make-up. Mým hlavním cílem je inspirovat ženy a pomoct jim uvědomit si, že jsou krásné s make-upem i bez něj."

Témata: Galerie, Životní příběh, Kuriozita, Inspirativní ženy, internet, Influencerka, příroda, Nehoda, proměna, Kanaďan, Zub, Maminka, YouTube, Make-up, Glamour, Nadváha
Mohlo by vás zajímat