Maminka.czDěti

GALERIE: Tahle miminka jsou roztomilá trochu jinak: Vrásky a pohledy stařečků vás rozesmějí!

Dita Mrázková 3.  8.  2021
Když se v rodině narodí miminko, hned jej všichni hodnotí: Je podobné víc mámě, tátovi, nebo je to celá starší sestřička? Už jste ale někdy viděli novorozeně nebo batole, které jako by vypadlo z oka babičce nebo dědovi, ovšem pozor – v jejich dnešní podobě?

Herec Brad Pitt si ve filmu Podivuhodný případ Benjamina Buttona zkusil, jaké to je narodit se starcem s tělem opotřebovaným, jako by už žil (a vypadal na) osmdesát let. Zatímco všichni kolem čekají, že malý chlapec zemře, on čím víc roste, tím víc mládne.

VIDEO: Necháváte miminko vyplakat?

Děti z naší galerie jsou unikátní fyziognomicky i svým kukučem: Některé se tváří, jako by měly za sebou všechny strasti světa, jiné oplývají vráskami starců. Pro někoho se mohou zdát nepříliš roztomilými, ale když se na fotografie podíváte víckrát za sebou, zjistíte, že ony, i když trochu netradičně, přece jen roztomilé jsou. Ostatně jako všechna miminka!

Témata: Děti, Batole, Miminko, Novorozenec, Kojenec, Galerie, Rodina, Podoba, Benjamin Button,, Sestřička, Děda, Novorozeně, Vráska, Brad Pitt
Mohlo by vás zajímat
Tahle máma zapsala 41 neuvěřitelných důvodů, proč tříletá dcera dostala záchvat vzteku. Pobavíte se
Procházková Simonakog
Mateřství