Maminka.czGalerie

GALERIE: Táta, nebo dědeček? Tito slavní muži svého otcovství v pozdějším věku rozhodně nelitují

Simona Formánková 1.  1.  2022
Jedni si přejí stát se rodičem v okamžiku, kdy potkají lásku svého života, jiní si užívají společně strávené chvíle ve dvou co nejdéle. Zkrátka a dobře - ideální čas na to mít dítě je pro každého jiný! Podívejte se do galerie, kteří ze slavných otců se chopili rodičovských rolí v pozdějším věku a rozhodně toho nelitují.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Stát se rodičem je jedna z nejdůležitějších rolí v životě člověka. Najít ideální čas na to, kdy rozšířit rodinu je téměř nemožné. Obecně věk obou rodičů, kteří přivítají prvního potomka, za poslední roky mírně stoupá. Podle Národního centra pro výzkum rodiny a manželství ve Spojených státech je průměrný věk mužů, kteří se stanou poprvé otcem, 27,5 roku. Jak na tom jsou tihle slavní muži?

VIDEO: Celebrity a jejich lásky ze střední, které vydržely dodnes

Bruce Willis

Cenami ověnčený americký herec Bruce Willis má z předchozího vztahu s herečkou Demi Moore tři dcery. Ty byly téměř všechny dospělé, když jejich otec přivítal na svět svoji čtvrtou dceru. V roce 2009 se totiž oženil s modelkou Emmou Hemingovou a nyní spolu mají dvě holčičky - Evelyn Penn a Mabel Ray. „Jsem šťastnější, než jsem kdy byl. Přebaluji jako šampion. Když nepracuji, své dny věnuji ženám v mém životě,“ řekl.

Témata: Těhotenství, Galerie, Instagram, Slavní tatínci, Rodičovství, Fotografie, Herec, Otec, Otcové, Bruce Willis, Alec Baldwin, cena, Mabel, Kim Basinger, Evelyn, Bruce W, Alec, Pozdní věk, Táta, Kim Basingerová, Hugh Grant, Bruce, Otcovství, Slavný muž, Láska
Mohlo by vás zajímat