Maminka.czGalerie

GALERIE: Tátové v hlavní roli. Jakými rodinnými snímky se pochlubily celebrity?

Simona Formánková 22.  6.  2021
V neděli byl Den otců a oslavili ho všichni tatínci. Sociální sítě se opět zaplnily dojemnými snímky. Celebrity vzpomínaly nejen na své tatínky, ale předháněly se taky snímky otců svých dětí. Podívejte se do galerie, jakými fotografiemi jim vzdaly hold.

Třetí červnová neděle patří každoročně v mnoha zemích všem tatínkům. Přestože u nás zatím není svátek všech otců tolik známý jako například Den matek, do podvědomí společnosti se dostává čím dál víc. A to hlavně díky sociálním sítím. A právě tam se to v neděli hemžilo dojemnými vyznáními, krásnými vzpomínkami a slovy chvály adresovanými mužům.

VIDEO: Jak a kde vznikl svátek Den otců?

Rodinnou fotografií se pochlubila například zpěvačka Madonna. Svému otci Silviu Ciccone vzkázala: "Krásný den otců, tati." Na fotce nechybí ani zpěvaččin současný přítel Ahlamalik Williams – mimochodem o třicet šest let mladší než Madonna, která snad nikdy nezestárne.

Americká herečka Kate Hudson vzdala hold nejen svému otci, ale také svému muži. A nebyla sama. K tomu, jaký je Danny Fujikawa skvělý otec, se roztomile vyjádřila i jejich dcera Rani Rose. 

Rodina Beckhamových je známá svojí soudržností. Využijí téměř každé příležitosti dát světu jasně najevo, že jsou pevně semknutí. Victoria Beckham zveřejnila na svém Instagramu tři fotografie, na kterých je její manžel David společně s jejich dětmi. "Nejmilovanější táta! Všichni tě moc milujeme. Líbám a krásný Den otců všem tatínkům," okomentovala fotografie Victoria. 

Ani české celebrity nezůstaly pozadu. Nejen svým otcům, ale také tatínkům svých ratolestí posílaly slova chvály. Například novopečená maminka Veronika Kopřivová na svém profilu uveřejnila společnou fotku s dcerou Ellou a partnerem Miroslavem Dubovickým, pro kterého byl tento svátek premiérou. "Tvůj první svátek otců. Nová životní role ti jde skvěle. Vím, že naše Ella bude mít po svém boku opravdového tátu, a to je pro mě nejdůležitější. Jsem vděčná, že tě máme," napsala Veronika k instagramové fotce.

Patří dítě pouze k mámě? Tito slavní tatínci své děti vychovali sami, podívejte se do galerie!
VIDEO: Patří otec k porodu? Může to být i katastrofa, říká psycholog
Témata: Galerie, Slavné maminky, Instagram, Fotografie, Slavní tatínci, Sociální sítě, Rodičovství, Celebrity, Otec, Madonna, Kate Hudson, Miroslav Dubovickým, Hlavní role, Den otců, Veronika Kopřivová, Tatínek, David, Tátová, Kate Hudsonová, Beckham, Rani Rose
Mohlo by vás zajímat
GALERIE: Přáli si pro dceru sourozence a dočkali se paterčat! Jak žije rodina, kterou milují celé Spojené státy?
Formánková Simona
Instagram
Herečka Kristýna Hrušínská: Náš Vojta by chtěl být momentálně buď Hurvínek, nebo Belmondo
Mrázková Dita
Slavné maminky
GALERIE: Cigareta po porodu, jízda bez autosedačky? Retro fotky ukazují, co by se dnes už určitě nestalo!
Formánková Simona
Galerie
Na fotkách je vidí celý Londýn: Dost nerealistických očekávání, za své tělo po porodu se nestydíme!, říkají odvážné maminky
Mrázková Dita
Po porodu
Tahle máma zapsala 41 neuvěřitelných důvodů, proč tříletá dcera dostala záchvat vzteku. Pobavíte se
Procházková Simonakog
Mateřství
Herečka Eva Josefíková je maminkou. A miminko má neobvyklé jméno
Víchová Tereza
Slavné maminky
Intimněji už to nejde: Dítě se poprvé podívalo na svět přímo přes plodové obaly!
Zenklová Veronika
Porod
Cítí se být mužem, ale porodil dítě. Transgender pár ukázal odvážné porodní fotky!
redakce
Porod
To je ale bříško! Podívejte se na těhotenství s trojčaty týden po týdnu!
Kolinová Gabriela
Těhotenství