Maminka.czGalerie

GALERIE: Tátové v hlavní roli. Jakými rodinnými snímky se pochlubily celebrity?

Simona Formánková 22.  6.  2021
V neděli byl Den otců a oslavili ho všichni tatínci. Sociální sítě se opět zaplnily dojemnými snímky. Celebrity vzpomínaly nejen na své tatínky, ale předháněly se taky snímky otců svých dětí. Podívejte se do galerie, jakými fotografiemi jim vzdaly hold.

Třetí červnová neděle patří každoročně v mnoha zemích všem tatínkům. Přestože u nás zatím není svátek všech otců tolik známý jako například Den matek, do podvědomí společnosti se dostává čím dál víc. A to hlavně díky sociálním sítím. A právě tam se to v neděli hemžilo dojemnými vyznáními, krásnými vzpomínkami a slovy chvály adresovanými mužům.

VIDEO: Jak a kde vznikl svátek Den otců?

Rodinnou fotografií se pochlubila například zpěvačka Madonna. Svému otci Silviu Ciccone vzkázala: "Krásný den otců, tati." Na fotce nechybí ani zpěvaččin současný přítel Ahlamalik Williams – mimochodem o třicet šest let mladší než Madonna, která snad nikdy nezestárne.

Americká herečka Kate Hudson vzdala hold nejen svému otci, ale také svému muži. A nebyla sama. K tomu, jaký je Danny Fujikawa skvělý otec, se roztomile vyjádřila i jejich dcera Rani Rose. 

Rodina Beckhamových je známá svojí soudržností. Využijí téměř každé příležitosti dát světu jasně najevo, že jsou pevně semknutí. Victoria Beckham zveřejnila na svém Instagramu tři fotografie, na kterých je její manžel David společně s jejich dětmi. "Nejmilovanější táta! Všichni tě moc milujeme. Líbám a krásný Den otců všem tatínkům," okomentovala fotografie Victoria. 

Ani české celebrity nezůstaly pozadu. Nejen svým otcům, ale také tatínkům svých ratolestí posílaly slova chvály. Například novopečená maminka Veronika Kopřivová na svém profilu uveřejnila společnou fotku s dcerou Ellou a partnerem Miroslavem Dubovickým, pro kterého byl tento svátek premiérou. "Tvůj první svátek otců. Nová životní role ti jde skvěle. Vím, že naše Ella bude mít po svém boku opravdového tátu, a to je pro mě nejdůležitější. Jsem vděčná, že tě máme," napsala Veronika k instagramové fotce.

Patří dítě pouze k mámě? Tito slavní tatínci své děti vychovali sami, podívejte se do galerie!
VIDEO: Patří otec k porodu? Může to být i katastrofa, říká psycholog
Témata: Galerie, Slavné maminky, Instagram, Otec, Sociální sítě, Rodičovství, Fotografie, Slavní tatínci, Miroslav Dubovickým, Tatínek, Madonna, David, Veronika Kopřivová, Tátová, Hlavní role, Den otců, Celebrity, Kate Hudsonová, Beckham
Mohlo by vás zajímat
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z vašeho dítěte roste psychopat
Kolinová Gabriela
Péče o dítě a jeho výchova
Dojemné, syrové, lidské. Nahlédněte do největší galerie porodních fotek!
redakce
Porod
Za tři dny bez plenek! Snadná a rychlá metoda, která stojí za vyzkoušení
Batole
Patricie Pagáčová se dočkala miminka. A má krásné jméno!
Víchová Tereza
Slavné maminky
Emoce a detaily z nevídané blízkosti! Nejlepší porodní fotky roku 2021
Porod
Herečka Eva Josefíková je maminkou. A miminko má neobvyklé jméno
Víchová Tereza
Slavné maminky
Porod mrtvého miminka: Nedívejte se, radí. Rozloučení je ale přirozené
Víchová Tereza
Potrat
To je ale bříško! Podívejte se na těhotenství s trojčaty týden po týdnu!
Kolinová Gabriela
Těhotenství
Intimněji už to nejde: Dítě se poprvé podívalo na svět přímo přes plodové obaly!
Zenklová Veronika
Porod