Maminka.czSlavní rodiče

Těchto 14 dětských profilů vládne Instagramu! Podívejte se, jak žijí nejsledovanější děti

redakce wall 2.  10.  2021
Zdroj: Instagram
Těchto 14 dětských profilů vládne Instagramu! Podívejte se, jak žijí nejsledovanější děti | Zdroj: Instagram
Mnohdy ještě nechodí ani do školy a už udávají trendy celému Instagramu. Většinou prostřednictvím vlastních rodičů. Jejich fotky a videa patří na sociálních sítích mezi ty nejsledovanější. A to i přesto, že nejde o potomky celebrit. Podívejte se, jak žijí děti, na jejichž životy se upírají zraky milionů sledujících z celého světa.

Možná vás překvapí, že fotky některých slavných influencerek nevypadají zase tak odlišně od těch vašich. Tak proč je denně svými lajky pochválí až statisíce lidí, kteří zároveň sledují jejich banální instastories? 

"Lidé hledají vzory rolí a hrdiny, kteří je inspirují. Influenceři na sociálních sítích jsou pro tohle mnohem vhodnější než celebrity," mínil Kyle Pearce, odborník na sociální sítě, když se ho ptali, co vlastně stojí za popularitou influencerů. 

Jinými slovy, slavným hvězdám se svým životním stylem přiblížíte těžko, ale blogeři a blogerky vlastně žijí trochu podobně. Nebo to tak aspoň vypadá. Navíc, na rozdíl od tradičních celebrit většinou mnohem více a lépe se svými sledujícími komunikují. "Většina lidí žije obyčejně, nudně. Když nahlížejí do života zajímavějších lidí na Instagramu, je to vlastně způsob, jak se vyrovnat s monotónností života, a slouží to jako inspirace pro vlastní naděje a sny," dodává Kyle Pearce. Pro blogerky to znamená jistý zdroj příjmů z reklam. 

Podívejte se na pár nejvlivnějších profilů zaměřených na děti a rodinu − rozhoduje nejen samotný počet sledujících, ale také celkový zásah a vliv na trendy. Mimochodem, poměrně často jde o propracovaný rodinný byznys model. 

Témata: Galerie, Rodina, Slavní rodiče, Instagram, Sociální sítě, Blogerka, Savannah, Žebříček, Profil, Catherine, Hayley, YouTube, Milión lidí, Celebrity, YouTuberka, Sociální síť, Art, TikTok, Fotka, Follower, Členka, Matka, Wikipedia, ALA, Miranda
Mohlo by vás zajímat
Sedminásobná máma, ekonomka Markéta Šichtařová: Poslednímu těhotenství jsem se nejvíc divila já sama!
Víchová Tereza
Slavné maminky
GALERIE: Děti mají často fakt šílené nápady. Tyhle fotky vás dostanou!
Procházková Simona
Galerie
Pravda o mateřství? Vypadá přesně takhle, ukazují statečné mámy
Kolinová Gabriela
Péče o dítě a jeho výchova
Připravte dětem domácí "pribináček" za pár korun. Poradíme vám, jak na to
redakce kog
Recepty
Na fotkách je vidí celý Londýn: Dost nerealistických očekávání, za své tělo po porodu se nestydíme!, říkají odvážné maminky
Mrázková Dita
Po porodu
Dojemné, syrové, lidské. Nahlédněte do největší galerie porodních fotek!
redakce
Porod
Herečka Eva Josefíková je maminkou. A miminko má neobvyklé jméno
Víchová Tereza
Slavné maminky
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z vašeho dítěte roste psychopat
Kolinová Gabriela
Péče o dítě a jeho výchova
Tahle máma zapsala 41 neuvěřitelných důvodů, proč tříletá dcera dostala záchvat vzteku. Pobavíte se
Procházková Simonakog
Mateřství