Maminka.czGalerie

GALERIE: Tohle zažijete jen v těhotenství: Klíče v lednici? Trénink zavinování na psovi? Pobavte se nad fotkami nastávajících maminek!

Simona Formánková 5.  10.  2021
Jste těhotná a chcete tuto sladkou novinu vykřičet do celého světa? Není divu! Vždyť právě prožíváte nejkrásnější období svého života. Těhotenství může být mnohem náročnější disciplína, než se na první pohled zdá. Podívejte se do galerie, jaké pikantnosti řešily mnohé nastávající maminky. Zveřejnil je server borepanda.com.

Žijete-li v sladkém nevědomí o realitě těhotenství, může se vám zdát, že jde výhradně o dny zalité sluncem. Měsíce, kdy jedinou vaší náplní je výběr jména pro miminko, soustředění se na vlastní tělo a příprava na příchod toho malého tvorečka. Zapomeňte na vše, co jste viděla ve filmu. Každodenní realita těhotenství, obzvláště posledních měsíců, může být naprosto jiná. Takže, co vás taky třeba čeká...?

CÍTÍTE SE JAKO KUŘE PEČENÉ VCELKU?

Že vás to nikdy nenapadlo? Při pohledu na tuto porovnávací fotografii se vám dost možná vybaví pár momentů, kdy tomu tak bylo. A nebo vás teprve čekají?

Klepněte pro větší obrázek

VIDEO: Ranní nevolnost během těhotenství. Podívejte se, jak na ni vyzrát

Témata: Těhotenství, Od těhotenství k porodu, Galerie, Fotografie, Trénink, Klíč, Mount Everest, Pes, Lednice, Realita, Náročná disciplína, Maminka, Bříško
Mohlo by vás zajímat
RECEPT: Zapomeňte na školní jídelny. Tyto fazolové lusky na smetaně si zamilujete
Formánková Simona
Recepty
Mdloby u porodu, bříško "na spadnutí", spící kojící máma... 10 momentek, které originálně vyjadřují rodinné štěstí
Mrázková Dita
Rodina a vy
Dojemné, syrové, lidské. Nahlédněte do největší galerie porodních fotek!
redakce
Porod