Maminka.czSlavní tatínci

GALERIE: Top 10 nejpřitažlivějších mužů roku 2023: Osm z nich už je ostřílenými táty, dva na roli otce teprve čekají

Dita Mrázková 11.  5.  2023
Tak už je známa desítka nejvíce sexy mužů planety pro tento rok. Kdo letos – tak trochu překvapivě – "utrhnul" 1. místo? Který táta platí za idol i po šedesátce? A kdo boduje u vás?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Tak kdo že je absolutním vítězem? Ryan Gosling? Chris Hemsworth? Ani jeden v top desítce nechybí, podle serveru awbi.org se ale jedničkou stal mladý hudebník z Asie! 

1. Kim Taehyung

Klepněte pro větší obrázek

Jihokorejský zpěvák převálcoval taková jména jako Brad Pitt, Tom Cruise a další. Talentovanému hudebníkovi je teprve pětadvacet a je single, takže založení rodiny u něj není zřejmě na programu dne. 

VIDEO: TĚLO NEZNÁ HRANIC: S HERCEM CHRISEM HEMSWORTHEM


2. David Beckham

Klepněte pro větší obrázek

Bývalý fotbalista a trojnásobný táta zbožňuje svou malou princeznu Harper, která oproti svým dospělým bráškům ještě ráda tráví čas se svým tatínkem. Nutno podotknout, že i dva roky před padesátkou to Davidovi pořád sekne.


3. Ryan Reynolds

Klepněte pro větší obrázek

Ostřílený táta dcer Inez, Betty a James, který se stal nedávno otcem čtyřnásobným (pohlaví ani jméno rodiče zatím neodtajnili), platí v Hollywoodu za velkého fešáka. Nejinak tomu je i v anketě o nejvíce sexy muže planety. 3. místo je toho důkazem.


4.  Henry Cavill

Klepněte pro větší obrázek

O britském herci, který si mimo jiné zahrál Supermana (jak jinak), se toho moc neví, své soukromí si bedlivě střeží. Před pár dny oslavil čtyřicítku a na roli tatínka tak zřejmě teprve čeká. 


5. Chris Hemsworth

Klepněte pro větší obrázek

Hercově kouzlu podléhají fanynky na celém světě a své o tom ví i nastávající maminka Monika Leová, která měla možnost se s tímto fešákem potkat tváří v tvář. Táta dcery Indie a dvojčat Tristana a Sashy miluje surfování, a tak je často vidět na australských plážích, kde s rodinou žije. 


6. Johnny Depp

Klepněte pro větší obrázek

Jediná dcera amerického herce Lily-Rose, jejíž maminkou je herečka a zpěvačka Vanessa Paradis, je už dospělá a kromě modelingu se věnuje také herectví. Přestože má její táta – slavný pirát z Karibiku – za sebou jednu milostnou eskapádu, která ho málem stála čest, charisma má i rok před šedesátkou.


7. George Clooney

Klepněte pro větší obrázek

Tátou se stal až po padesátce a svou životní roli si nemůže vynachválit. S manželkou Amal vychovává dvojčata Alexandra a Ellu a na život starého mládence už dávno zapomněl.

Julia Roberts & George Clooney: Nerozluční parťáci ve filmu i soukromí. Jak hercova dvojčata oslovují slavnou tetičku?

8. Brad Pitt

Klepněte pro větší obrázek

Velká rodina se jednomu z nejpřitažlivějších mužů planety rozpadla, což prý herec nesl velmi těžce, se svými adoptovanými i vlastními dětmi ale zůstává v kontaktu. Přestože za rok oslaví šedesátiny, v Hollywoodu pořád platí za super partii...


9. Ryan Gosling

Klepněte pro větší obrázek

Kanadský herec si nedávno zahrál roli Kena – věrného parťáka Barbie. A je tak nadmíru jasné, že pro tvůrce filmu musel být co do atraktivity jedničkou. A jedničkou je jistě i pro své dvě dcerky Esmeraldu a Amadu.

Hvězdný herecký pár Eva Mendes a Ryan Gosling o domškoláctví svých dcer: "Společný čas je pro nás priorita"

10. Tom Cruise

Klepněte pro větší obrázek
 

Desítku sexy mužů uzavírá herec, kterého proslavily role v kasovních trhácích Top Gun nebo Rain Man a jehož kouzlu podlehly herečky Nicole Kidman i Katie Holmes. S tou první adoptoval dceru Isabellu a syna Connora, s druhou má vlastní dceru Suri

Témata: Láska a vztahy, Galerie, Rodičovství, Slavní tatínci, Rodina, Životy slavných, Sexy, Celebrity, Dcera, tatínek, Herec, Děti slavných, Hollywood, idol, Anketa, Johnny Depp, Brad Pitt, Isabella, Tom Cruise, Ryan Gosling, David Beckham, Indie, Henry Cavill, Rain Man, Suri