Maminka.czGalerie

GALERIE: Tyhle cool věcičky ocení všichni školáci. Máme pro vás nejlepší tipy na trendy výbavu

Simona Formánková 31.  8.  2021
Je to pravda odvěká, že šaty... boty, svačinové boxy a další nutnosti dělají člověka – „školkáčka“ i školáka. Po roce stráveném převážně doma v teplákách nové školní oblečení, batoh nebo přezůvky ocení asi i ty děti, které si vždycky zarytě oblékaly jen to tričko, které bylo na polici první. Pro co vyrazit do obchodů a udělat tak radost sobě i dětem?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Vhodně zvolené oblečení

Ať už to bude pro vaše dítko úplně první den ve velkém světě vzdělávání nebo se bude pouze vracet do starých známých kolejí, jedno je jisté – musí se cítit pohodlně a sebevědomě! Ti nejmenší jistě ocení, když jejich nejoblíbenější filmová postavička bude s nimi v první zásadní dny, byť jen natištěná na novém tričku, kalhotách nebo sukni. 

U starších dětí byste s touto teorií už asi těžko pochodili, přesto i ony se potřebují první den ve škole cítit komfortně. Pokud milují barvy a hravé vzory, překvapte je třeba jen  pestrobarevnými ponožkami, originálními pantoflemi nebo v případě školkáčků veselými punčoškami. Více inspirace naleznete v galerii. 

Klepněte pro větší obrázek

Pokud u vašich dětí naopak upřednostňujete tlumenější barvy a jednoduché střihy, i takové se dají najít, výběr je bohatý. Hledejte tak třeba kolekce Back to school, velikosti jsou k dostání od malých dětí až po středoškoláky. U některých kousků můžete navíc vybírat z několika střihů.  

Klepněte pro větší obrázek

Video: Podívejte se, jak doma ušít pytel na bačkory

Témata: Galerie, Školák, Mateřská škola, Dětské boty, Základní škola, Dětské oblečení a dětská obuv, Nákupy, Nákupní tipy, Trendy, Nejlepší tip, Batoh, School, Back, Boty, Děti, Trend, Cool, Věcička, Oblečení, Dětská obuv na Heureka.cz