Maminka.czGalerie

GALERIE: Tyhle cool věcičky ocení všichni školáci. Máme pro vás nejlepší tipy na trendy výbavu

Simona Formánková 31.  8.  2021
Je to pravda odvěká, že šaty... boty, svačinové boxy a další nutnosti dělají člověka – „školkáčka“ i školáka. Po roce stráveném převážně doma v teplákách nové školní oblečení, batoh nebo přezůvky ocení asi i ty děti, které si vždycky zarytě oblékaly jen to tričko, které bylo na polici první. Pro co vyrazit do obchodů a udělat tak radost sobě i dětem?

Vhodně zvolené oblečení

Ať už to bude pro vaše dítko úplně první den ve velkém světě vzdělávání nebo se bude pouze vracet do starých známých kolejí, jedno je jisté – musí se cítit pohodlně a sebevědomě! Ti nejmenší jistě ocení, když jejich nejoblíbenější filmová postavička bude s nimi v první zásadní dny, byť jen natištěná na novém tričku, kalhotách nebo sukni. 

U starších dětí byste s touto teorií už asi těžko pochodili, přesto i ony se potřebují první den ve škole cítit komfortně. Pokud milují barvy a hravé vzory, překvapte je třeba jen  pestrobarevnými ponožkami, originálními pantoflemi nebo v případě školkáčků veselými punčoškami. Více inspirace naleznete v galerii. 

Klepněte pro větší obrázek

Pokud u vašich dětí naopak upřednostňujete tlumenější barvy a jednoduché střihy, i takové se dají najít, výběr je bohatý. Hledejte tak třeba kolekce Back to school, velikosti jsou k dostání od malých dětí až po středoškoláky. U některých kousků můžete navíc vybírat z několika střihů.  

Klepněte pro větší obrázek

Video: Podívejte se, jak doma ušít pytel na bačkory

Témata: Galerie, Školák, Dětské boty, Mateřská škola, Základní škola, Nákupní tipy, Dětské oblečení a dětská obuv, Trendy, Nákupy, Trend, Batoh, Věcička, Cool, Děti, Nejlepší tip, Back, Oblečení, Boty
Mohlo by vás zajímat
Můj největší obdiv mají lidé, kteří se vůbec nestydí za své tělo, říká herečka Vlastina Svátková
Potužníková Jana
Časopis Maminka
Střídavá péče: Je volbou 70 % mužů, ale jen každé sedmé ženy. Jaká jsou pro a proti?
Vajsejtlová Barbora
Střídavá péče