Maminka.czKrálovská rodina

GALERIE: Vánoční přání od prince Williama a vévodkyně Kate. Které se vám líbí nejvíc?

Simona Procházková 21.  12.  2021
Britská královská rodina ukázala letošní oficiální vánoční a novoroční přání, která jsou tradičně rozesílána přátelům, spolupracovníkům, nadacím a státníkům. „Novoročenky“ vévodů z Cambridge, Kate, Williama a jejich třech ratolestí, bývají obzvláště dojemné a roztomilé. Jak vypadá ta nejnovější? Podívejte se do galerie, najdete tam i přání její výsosti královny Alžběty nebo následníka trůnu, prince Charlese. A to jak se svou současnou manželkou Camillou, tak historické snímky s Lady Dianou.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Britská královská rodina si potrpí na tradice a jednou z nich je rozesílání oficiálních a osobně vlastnoručně podepsaných vánočních a novoročních přání. Členové monarchie jich rozešlou každý rok několik tisíc a pravidelně se s nimi rovněž pochlubí na sociálních sítích.

VIDEO: Nejkrásnější večerní róby, které předvedly členky britské královské rodiny

Z fotografií rodiny vévodů z Cambridge, vévodkyně Kate, prince Williama a jejich malých princátek, George, Charlotty a Louise, vyzařuje vždy radost, rodinná pohoda, vzájemná láska a souznění. Jejich vánoční přání jsou sympaticky uvolněná a velmi osobní. Navzdory tomu, že Kate velmi ráda fotografuje svou rodinku sama, výrobu novoročních pohlednic svěřují do rukou profesionála.

Nejinak tomu bylo i letos, kdy vánoční rodinný snímek vznikl během dovolené v Jordánsku. Loňská fotografie, která sloužila jako oficiální novoroční přání, byla pořízena během „všedního“ odpoledne, kde královská rodinka zapózovala na balíku slámy u kůlny na svém venkovském sídle, panství Anmer Hall v Norfolku. Ano, jejich pohlednice nejsou typicky vánoční, to ale nikomu vůbec nevadí, právě naopak. Focení prý bývá velká zábava a snímky mají pokaždé obrovský ohlas.

Jak budou slavit Vánoce v královské rodině? Víme, co bude k večeři, kdo zdobí stromek i jaké dárky si dávají

Letošní oficiální vánoční přání zveřejnil také následník trůnu, princ Charles se svou manželkou Camillou. Oba na něm pózují s rouškou na dostizích v Ascotu, což má rovněž poukázat na fakt, jak důležité je respektovat současná opatření související s pandemií nemoci covid-19. Na loňské vánoční fotografii, kterou údajně pořídil jeden ze členů jejich personálu, jsou zase zvěčněni, jak si spokojeně vychutnávají klid a pohodu na zahradě svého sídla Birkhall ve Skotsku.

Podívejte se do galerie královských vánočních přání, najdete v ní také oficiální novoročenky panovnice Alžběty II. a staré novoroční pohlednice prince Charlese s princeznou Dianou.

Témata: Galerie, Slavní rodiče, Královská rodina, slavné děti, monarchie, Vánoce, Princezna Diana, Vévodkyně Kate, královna Alžběta, Pravnoučata, praní, Vánoce 2021, Následník trůnu, Princ William, CMN, Charlotta, Alžběta II., Vévodkyně, Cambridge, Kate, Diana, Skotsko, Norfolk, Charles, Camilla
Mohlo by vás zajímat
20 nejbizarnějších záběrů z dovolené! Tyto povedené snímky jen tak něco nepřekoná
Formánková Simona
Galerie
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Perličky ze žákovských knížek: Tyhle poznámky vás zaručeně pobaví, máte nějakou podobnou?
kog sim
Školák
Tohle že je máma 5 dětí? Známá fitness trenérka ukázala své tělo 9 týdnů po porodu dvojčat
Formánková Simona
Po porodu
Pippa Middleton čeká třetího potomka: Co si zastánkyně zdravého životního stylu nehodlá odepřít ani u třetího těhotenství?
Mrázková Dita
Slavné maminky
Markéta a porod miminka koncem pánevním: V hlavě jsem měla nastaveno, že se Anežka narodí přirozeně!
Víchová Tereza
Maminka v porodnici
Rodiče, těchto 7 věcí přestaňte dělat. Nejlépe hned, přejí si pediatři
Procházková Simona
Děti a nemoci
Desetiletý syn herce Bena Afflecka naboural luxusním vozem. Co na to "macecha" Jennifer Lopez? Podívejte se na fotky!
Mrázková Dita
Děti slavných
Rychlá zeleninová polévka s krupičkou. Uvaříte ji za deset minut a děti si ji zamilují
redakce
Recepty