Maminka.czGalerie

GALERIE: Vkládali naději do posledního vajíčka, nakonec se jim narodila čtyřčata! Podívejte se na tuhle velkou rodinku

Simona Formánková 7.  10.  2021
Tento americký pár je důkazem, že naděje umírá poslední. Touha po velké rodině pro ně byla hnacím motorem. Přes mnoho neúspěšných pokusů umělého oplodnění se nevzdali a při aplikaci posledního embrya se dočkali zázraku. Když se na ultrazvuku objevila čtyřčata, byli v úžasu nejen nastávající rodiče, ale i samotní lékaři.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Příběh Starlyn a jejího manžela Billa Cafferaty začal naprosto obvyklým přáním pořídit své dceři Zoe sourozence. Zdánlivě neškodná touha jim však otočila život vzhůru nohama. Když Starlyn zjistila, že místo jednoho miminka čekají čtyřčata, byl to naprostý šok. "Byli jsme stejně překvapení, jako jste vy. Ta cesta byla celkem náročná. Byl to náš poslední pokus. Naše poslední embryo. Ano, čtete správně. JEDNO," napsala nastávající maminka pod jednu z fotek na svém Instagramu.  Ve skutečnosti jde o dvoje jednovaječná dvojčata – Stellu a Enza, Frankie a Lennie.

VIDEO: Podívejte se, jak vypadá sourozenecká láska v podání čtyřčat

Miminka přišla na svět letos v lednu, a i přestože se měla čile k světu, kvůli komplikacím spojeným s porodem vícerčat musela ještě nějaký čas zůstat v nemocnici. Přestože za nimi rodiče dojížděli, neobešly se tyto první dny bez lehkého dramatu. Státem Texas se totiž krátce po jejich narození přehnala sněhová vánice, která doslova odřízla zoufalé rodiče od jejich dětí. Těm se podařilo do nemocnice dostat až po dlouhých osmi dnech. "Cítila jsem se tak bezmocně a provinile," svěřila se Starlyn webu goodmorningamerica.com.  Nakonec prozradila, že znovushledání bylo úžasné. Podívejte se do galerie, jak žije rodinka nyní se všemi dětmi v pohodlí domova. 

Témata: Galerie, Rodina, Instagram, Dvojčata, Sociální sítě, Umělé oplodnění, Maminky ve světě, Zoe, Čtyřčata, Texas, Embryo, Frankie, Lékař, Rodinka, Touha, Vajíčko
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Perličky ze žákovských knížek: Tyhle poznámky vás zaručeně pobaví, máte nějakou podobnou?
kog sim
Školák
Rychlá zeleninová polévka s krupičkou. Uvaříte ji za deset minut a děti si ji zamilují
redakce
Recepty
Tohle že je máma 5 dětí? Známá fitness trenérka ukázala své tělo 9 týdnů po porodu dvojčat
Formánková Simona
Po porodu
Tyto trapasy se nám opravdu staly! Maminky přiznaly, jaké zážitky si odvezly s sebou z porodnice
redakce
Porod
Markéta a porod miminka koncem pánevním: V hlavě jsem měla nastaveno, že se Anežka narodí přirozeně!
Víchová Tereza
Maminka v porodnici
Syn se narodil hodinu po přijetí do porodnice, sama jsem mu nahmatala hlavičku: Jana se s námi podělila o porodní příběh i fotky
Formánková Simona
Vaše porodní příběhy
Jako vejce vejci? Těchto 12 dětí celebrit vypadalo ve stejném věku přesně jako jejich rodiče
Formánková Simona
Galerie
Pippa Middleton čeká třetího potomka: Co si zastánkyně zdravého životního stylu nehodlá odepřít ani u třetího těhotenství?
Mrázková Dita
Slavné maminky