Maminka.czGalerie

GALERIE: Vyzrajte na předvánoční úklid – ať doma vytře kojenec!

len 19.  12.  2022
Nebo v tomto případě parádně vyleští podlahu! Výrobce dětského overálku vybaveného mikrovlákny slibuje, že "výrobek čistí dlažbu, dřevěné, betonové i kamenné podlahy". Jak to tedy vlastně je? Jedná se o vtipný dárek, nebo o prima pomocníka?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

To se takhle potkal mop s dupačkami, daly to spolu dohromady a vznikl "baby mop". Pod tímto názvem najdete tento multifunkční obleček na e-shopech. Nejedná se o novinku, něco podobného uvedli na trh na přelomu tisíciletí Japonci. Tehdy si z nich svět dělal srandu, a dupačky à la mop se dokonce dostaly do žebříčku "99 nejzbytečnějších japonských vynálezů".

A vida, o dvacet let později je z nich hit internetu! Stačilo, aby se jejich propagace ujali Němci...

VIDEO: Podcast Maminka: Jak dítě zapojit do domácích prací?


Aktuálně koupíte baby mop ve třech velikostech: 68, 74 a 80. Většinou na AliExpressu nebo na Amazonu, kde si mimo informaci, že baby mop funguje na jakýkoli povrch, přečtete: "Staňte se svědky okamžiku, kdy se člověk poprvé v životě stane užitečným!"

A výrobce jde na svých webových stránkách v rámci marketingu ještě dál: "Četné studie dokazují, že zkušenosti z prvních let děti formují na celý život. Můžete sobě nebo svým přátelům ušetřit spoustu zbytečných diskusí na téma domácí práce tím, že na ně miminka zvyknete už v rané fázi."

To je krásná nahrávka na smeč do internetových diskusí, že? Komentáře jako "produkt neobsahuje dítě" nebo "naše dřevěné podlahy nikdy nebyly čistší, ale na schodech nic moc" na sebe nenechaly dlouho čekat.

Jestli vás zajímá, zda baby mop skutečně vyleští podlahu, tak vyleští. Děti v tomto věku mají přece něco podobného jaksi v popisu práce – lezou a leští podlahové krytiny, ať už mají na sobě cokoli. A v tomhle oblečku při tom prostě vypadají vtipněji. Nahlédněte do naší fotogalerie a posuďte sami.

Zasmějte se s námi nad sekcí FAQ výrobce baby mopu

Jak dlouho trvá úklid jedné místnosti?
Normálně asi hodinu.

Co mám dělat, když to trvá příliš dlouho?
Uvolněte se a pozvěte miminka jiných rodičů. I oni to ocení.

Kolik hodin mohou děti takto uklízet?
Nechte je spát, když jsou unavené.

Moje dítě je velmi výkonné, mohu jeho úklidové služby nabídnout dalším lidem?
Rozhodně ne. Dětská práce je velmi špatná záležitost a žádné dítě by si tím nemělo procházet.

Tento produkt je úžasný. Nemůžu se nabažit.
A proto doporučujeme kupovat balení po třech, stejně jako u mopů. Mopy si také zaslouží odpočinek – pořádně je vyperte a jednou za čas pořádně vysušte. Mít po ruce náhradní kus je nutností zvláště pro rodiče s většími domy.

Ne, upřímně. Je to hodně vtipné, nemůžu se přestat smát.
Tak si nejprve pořiďte dětský mop. Uvidíte, jakou pořádnou zábavu si užijete, když děti uklízejí váš dům.

Opravdu to funguje?
Vážně? Copak jste neviděli videa?!

Zdroj: www.babymop.com

Proč se stydíte mít paní na úklid?
Čistka v dětském pokoji? Opatrně! Hračky vyřazujte společně
Témata: Galerie, Kojenec, Kuriozita, internet, Úklid, Amazon, Děti, Dlažba, Výrobce, Domácí práce, MOP, Podlaha, Úklidové pomůcky na Heureka.cz
Mohlo by vás zajímat