Maminka.czGalerie

GALERIE: Vzorňačka Dona z BH 90210 Tori Spelling: Máma, která má pět dětí a pěstuje na farmě bio zeleninu

Simona Procházková 5.  1.  2023
Život americké herečky Tori Spelling, která se zviditelnila zejména v teenagerském seriálu Beverly Hills 90210, je jako na houpačce. Boj s anorexií i alkoholem, milostné aférky, rozvod, konflikty s matkou i bezhlavé utrácení. To vše už je minulostí. Dnes spokojeně žije s početnou rodinkou na ranči, vaří, peče, okopává záhonky, krmí slepice a tráví většinu času s dětmi, kterým by prý obětovala naprosto všechno.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Povrchní, rozmazlená a zpovykaná hollywoodská hvězdička, která prošustrovala obří majetek zděděný po svém otci – slavném filmovém producentovi Aaronovi Spellingovi (který ji podle mínění mnohých protlačil do filmového světa a právě jen jehož vlivem získala roli Dony ve světoznámém devadesátkovém seriálu Beverly Hills 90210). Přesně tak mnozí pohlížejí na herečku a moderátorku Tori Spelling, která letos v květnu oslaví padesátiny. Jenže jaká je doopravdy?

VIDEO: Legendární Beverly Hills 90210: Co jste o seriálu nevěděli?

Tori je poněkud kontroverzní, vzbuzuje velké emoce svým přehnaně vyumělkovaným zjevem (na klinikách plastické chirurgie je údajně častým hostem) i minulostí "protekčního a protežovaného spratka", ale jako mámě se jí nic vytknout nedá. Jak sama říká, v mateřství se opravdu našla a pro své děti by udělala všechno na světě. S manželem jich vychovává celkem pět: Liama (16), Stellu (15), Hattie (12), Finna (11) a Beau (6).

V seriálu vzorňačka, v životě dračice

Ve slavném seriálu hraje vzornou slušňačku a "poslední pannu", v mládí byla ovšem Tori ve skutečnosti "uragánem" a rodiče si s ní užili své. Televizní slávu si patřičně užívala, vymetala večírky a bary, o průšvihy a aférky nebyla nouze. Už jako teenagerka bojovala s anorexií, držela drastické hladovky a její touha po dokonalém těle ji málem stála zdraví. Neminulo ji ani několik nervových zhroucení.

I její manželství (již druhé, to první trvalo jen krátce a skončilo dramatickým rozvodem) s kanadským hercem Deanem McDermottem bývalo hodně bouřlivé, v posledních letech se ale zdá, že veškeré krize ustáli a mají harmonický vztah a užívají si rodinný život. V loňském roce se herečka údajně usmířila se svou matkou, se kterou dlouhé roky nemluvila. Dokonce jí zakazovala stýkat se s vnoučaty.

Se svou početnou rodinou žije Tori stranou velkoměsta, na farmě pěstuje bio zeleninu a chová slepice, králíky, a dokonce i prase. Postavu si udržuje pravidelným cvičením a na sociálních sítích radí ostatním maminkám, jak vařit dětem z čerstvých bio potravin.

Témata: Galerie, Slavné maminky, herečka, Fotografie, Celebrity, Seriál, Retro, Hattie, Don, Tori, Anorexie, Finn, Tori Spellingová, McDermott, Aaron, Máma, Bio, Zelenina
Mohlo by vás zajímat