Maminka.czSlavní rodiče

Gansta matka, postrach spratka: údernice Bára a Léňa mají nový klip

Zpěvačky, které se s „nejdůležitější rolí v životě ženy“ nikdy příliš nemazlily, přichází s novým protest songem s ještě údernějším textem. A ví, o čem mluví... tedy zpívají. Pod větu „To, že s tátou teď zrovna neboduješ, je vykoupeno tím, co všechno zaštiťuješ“ - by se podepsalo asi hodně matek.
15. 5. 2013
Gansta matka, postrach spratka: údernice Bára a Léňa mají nový klip

Ústřední dvojka z dívčího seskupení Yellow Sisters Léňa a Bára pokračují v sérii svých promateřsky laděných klipů. Po písních Laktační psychóza, Vylitá a Slavík povzbuzují ostatní matky-souputnice v novém klipu Gangsta matka (video na konci článku).

Ten je celkově propracovanější – pod vedením Anny Schmidtmajerové z La putyky nacvičily choreografii, natáčelo se na známých pražských zákoutích a zapojili se i „matky z davu“.

„Oproti „Laktační psychóze“ bylo natáčení výrazně náročnější, točili jsme tři dny. Nejnapínavější bylo pro mě zpívání a zároveň řízení dodávky s celým osazenstvem včetně našich dětí, tanečnic, kameramana a režisérky,“ komentuje vznik klipu Bára Vaculíková.

Na 1. června, tedy na den dětí, je naplánované vydání v rámci projektu Materska.com album „Laktační psychóza“, které bude obsahovat i novinku Gangsta matka. Bára s Léňou daly na svém novém albu prostor také otcům - o koho ale jde, se chystají prozradit až na křtu.

Témata: Slavní rodiče, Máj, Matka
Mohlo by vás zajímat
Chodí k vašim dětem zoubková víla? Děti milují fantazii a imaginaci
Víme, proč kluci obvykle komunikují hůře než holčičky
Jak přežít zimní chmury? Tipy, které vás z toho dostanou
Syn má jinou barvu kůže než táta. Podezírali mě z nevěry

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu