Maminka.czHalloween

Halloween u celebrit: Co letos vymyslela Heidi Klum a jak hororový byl svátek u dalších známých maminek?

Dita Mrázková 1.  11.  2022
Svátek všech strašidel je za námi a užily si ho nejen děti, ale také rodiče. Mnozí z nich neponechali nic náhodě a oblékli se do kostýmů, ze kterých se tajil dech. Kdo byl za filmového hrdinu, čí dítko vyrazilo v převleku i do školy a u koho se doma podávaly jednohubky v podobě lidských prstů?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Asi nejzarytější propagátorkou Halloweenu je topmodelka a trojnásobná maminka Heidi Klum. Každoročně veřejnost doslova šokuje svými převleky. Schválně, poznali byste ji coby o 40 let starší verzi sebe samé, nebo jako princeznu Fionu? Ani letos nemohl být její kostým originálnější. Které další mámy sdílely halloweenské momentky a jak si svátek všech strašidel užily?

Klepněte pro větší obrázek

Heidi Klum

V šoubyznysu platí modelka za královnu Halloweenu. Stihla být za Shrekovu Fionu, motýla, důchodkyni i krvelačnou stvůru. Letos se převtělila opět do neuvěřitelné masky - červa v jablku! Video z příprav, které Heidi rozhodně nepodcenila, vám vezme dech...


Martina Pártlová

"Náš první helouvín. Den jako korálek a celá krajina hraje všemi barvami. Naše dcera vesele pobíhá a hraje si s čerstvě napadaným listím. Vypadá šťastně. Všude kolem je slyšet dětský smích…. Babička s dědou si hrajou se svou milovanou vnučkou a tatínek fotí každej tenhle krásnej moment do našeho rodinného alba…já si tam tak sedím, popíjím svařák a cítím se spokojeně.
Hele, strašný peklo, člověk by si neměl NIKDY nic malovat dopředu. Začalo to už u vstupu do Botanický zahrady, kdy jsme neměli kde zaparkovat. Stella se tam hned vyválela u turniketu a ještě ke všemu jsme šli úplně blbým vstupem. Všichni jsme měli hlad, včetně Stelly a tak se to trošku podepsalo na naší psychice..."
No, i takhle strašidelně může někdy Halloween dopadnout...

VIDEO: PODZIMNÍ DEKORACE DO TRUHLÍKU


Iveta Lutovská Vítová

Dvojnásobná maminka kromě společné strašidelné fotografii sdílela i tu, na které se její dcera Aneta chystala do školy v halloweenském kostýmu.  "Jak chodí do školy vaše děti?Dnes se neučí - mají Halloween a moje strašidlo ráno nic nepodcenilo (kromě toho, že prý neví, jak sníst sváču, aby jí zůstala rtěnka. Jojo, ženy ani strašidla to nemají v životě jednoduché," okomentovala fotografii.


Jessica Alba

"Tento monster-truck a jeho mechanici jsou připraveni na koledu!", sdílela na síti fotografii se svým synem Hayesem herečka Jessica Alba.

Jessica Alba je trojnásobnou maminkou. Porodila syna

Karolína Kurková

Trojnásobná maminka ukázala svou krásnou dcerku Lunu a k halloweenské momentce napsala: "Ať je síla s vámi. Šťastný Halloween od naší rodiny vám všem."


David Beckham

Manželka sexy fotbalisty sdílela sexy video, na kterém David, alias hrdina Bob Parr, chystá večeři s komentářem: "Když přijdete domů a pan Neuvěřitelný vaří večeři!!!" To se tak někdo má!


Salma Hayek Pinault

Maminka patnáctileté dcery Valentiny pojala Halloween vskutku hororově. "Neměla jsem moc času ani energie obléknout se a jít na party, ale protože Valentina Halloween miluje, musela jsem jako každoročně vyzdobit náš dům. Uvidíme se za pár dnů, kdy vám ukážu svůj oltář," napsala herečka.

Témata: Děti, Slavní rodiče, Slavné maminky, Instagram, Životy slavných, Slavní tatínci, herečka, Tradice, svátek, Celebrity, Sociální sítě, Děti slavných, Halloween, Topmodelka, dýně, Victoria Beckham, Jessica Alba, Heidi Klum, David Beckham, Karolína Kurková, Fotbalista, Kostým, Martina Pártlová, Iveta Lutovská, strašidla
Mohlo by vás zajímat
Před pěti lety získala titul Nejkrásnější dívka světa. Jak vypadá Anastasiya dnes a čím by chtěla být, až vyroste?
Mrázková Dita
slavné děti
Jak s dětmi mluvit o hospodářských zvířatech? Nejsou jen zdrojem mléka a masa, cítí emoce jako třeba kočka nebo pes
Stöckbauerová Vanda
Ekologie
První těhotný muž světa porodil 3 děti. Nechtěl jsem zůstat lesbickou ženou, opačné pohlaví je pro mě přirozenější, říká
Formánková Simona
transgender
Použitý kondom nebo ojetá pneumatika? Tyhle těhotenské fotky jsou kreativní až za hranu! Posuďte sami
Formánková Simona
Galerie
Princ George nebo princezna Charlotte jako dospělí: Jak se promění tváře dětí z královských rodin za několik let?
Formánková Simona
Galerie
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Intimněji už to nejde: Tyhle fotky zachycují první vteřiny dítěte na světě. Podívejte se na dechberoucí detaily
Víchová Tereza
Porod
Dejte „to” do ústavu, řekli jí o dceři. Jana se nevzdala a z „hadrové panenky” Johanky křeše denně zázraky
Víchová Tereza
Příběhy
„Český Ken” Robert Paulát exkluzivně o synovi, kterého mu odnosila náhradní matka: Andreas se mnou chodí i na záchod!
Mrázková Dita
Slavní tatínci